BandmeBudapest, Kiss János altábornagy u. 33, 1126 Magyarország

Sales Manager

Medior |Full-time |Sales |Budapest
Netto salary range
300 000 - 500 000 HUF
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Lételemed a pörgés és mindenkivel megtalálod a közös hangot? Akkor jelentkezz hozzánk Sales Managernek.

Munkád során hazai zenekarokkal, dj-kkel fogod tartani a kapcsolatot, segítesz nekik a platform használatában, és az értékesítéseik növelésében.

Salary range

Netto salary range 300 000 - 500 000 HUFFix + teljesítmény alapú bérezés

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week

Responsibilities

Értékesítés, új zenei előadók felkeresése, felkutatása
hunter feladatok ellátása
A platform használatának betanítása zenekaroknak
Sales folyamatok hatékonyságának növelése

Technologies and tools

Slack |Google Docs |Salesforce vagy MiniCRM

Professional skills

  • Good communicational skills5 / 5
  • Értékesítési affinitás4 / 5
  • Kiváló tárgyaló készség5 / 5
  • Teljesítmény orientáltság4 / 5
  • B2B Sales experience4 / 5

Qualifications

No qualification required

Language skills

EnglishConversational level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Independent work |Efficiency |Agil, proactiv |Great problem-solving skills

Your future team in numbers

Team size
6-10 person
Team age range
25 - 35

Your future team in pictures

How we work

Rugalmas munkaidőben dolgozunk, mindenki maga döntheti el mennyit szeretne irodában, és mennyit home officeban lenni. Agilisan dolgozunk, Scrumhoz hasonlóan de saját igényeink szerint kialakítottuk ki a folyamatokat, szükség szerint napi vagy heti meetingeket tartunk.

Ideal candidate

  • Értékesítési affinitással rendelkezik
  • Önálló, hatékony időbeosztás mentén dolgozik
  • Dolgozott már korábban sales területen

Advantage, if...

Érdekel a zenei világ, ismered a zenei szereplőket

Home Office
COVID-19: Solution: Video Interview
COVID-19 Solution: Online Onboarding
About the company

Our story

  • 2020-03Fejlesztés kezdete
  • 2021-06Teszt időszak kezdete
  • 2021-09Elindultunk élesben

What makes our product special

Egyedi üzleti modell |Zenei előadókra tervezve |Jegyértékesítés |Merchandise értékesítés |Zenei platform

Our product

Bandme

Zenei előadóknak és rajongóiknak szóló értékesítési platform, ahol a felhasználók közvetlenül az előadóktól vásárolhatnak, egyedi kedvezményeket és exklúzív termékeket kaphatnak. Az előadók egy teljesen új üzleti modellben, a korábbiaknál jóval nagyobb bevételre tehetnek szert, és még a fesztiválok jegyértékesítéséből is részesülhetnek.

Our clients

Product video

Company values

Dog-Friendly
Family-friendly
Eco-friendly
Home Office opportunity

Follow us

Life with us

Lightning round

Átlag életkor?
28
Mac vagy PC
Mac
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak lazán

Trainings and workshops

Házon belüli képzésekre mindig van lehetőség, ha valamilyen területen szeretnél tovább fejlődni akkor ezt külső képzésekkel is támogatjuk.

How can the employees affect the company’s life?

A munkafolyamatokat közösen alakítjuk ki, startup lévén hisszük hogy csak összehangolt csapatmunkával lehet a céljainkat gyorsan elérni.

Why we love our office

Világos, modern, tágas, ingyen kávé és tea, könnyű megközelíteni, jó helyek vannak a környéken

Office photo

What would I miss if I left

A hatalmas ebédelések, hajós bulik, és westworld nézések ebédszünetben.

Kemény Boldi

Senior Web Developer

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Egy vidám fiatalos proaktív csapat vagyunk, elhivatottak a munkák iránt, örülünk ha te is ilyen vagy.

Which celebrity would your company be?

Jim Carrey - Funny

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?