Requirements

  • középfokú szakirányú végzettség

  • alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás

  • office alkalmazások ismerete

  • jó kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó- és szervező-készség

Budapest, 1185 Magyarország, Budapest Nemzetközi Repülőtér

Job Description

Az IT Helpdesk információ központként funkcionál a Budapest Airport Zrt. dolgozói, a Budapest Airport Zrt. leányvállalatainál dolgozók, az informatikai beszállítók valamint további, a BUD- hoz hasonlóan földi kiszolgálásért felelős szintén a repülőtéren működő cégek dolgozói körében: a munkatársakhoz fut be telefonon vagy e- mailben valamennyi meghibásodás, igény.

Responsibilities

  • Error/Service/User Access request ticket kezelése.
  • részvétel IT rendszerek üzemeltetésében
  • részvétel IT eszközök üzemeltetésében
  • operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg + jutalék
Gross salary range
Not specified
Incentives
Incentive plan

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
06:00 - 22:00
Home office  - Nem

Munkavégzés helye

Elsődlegesen az 1- es Terminál mellett található irodaépület

About the workplace

1

Van ebédszünet?
Persze, enni fontos :)

2

Hogyan adunk visszajelzést?
Területtől függően évente vagy 3 havonta

3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Sokszínű, izgalmas csapattal!

Mitől lesz egyedi?

  • Telefonhívásod érkezik és a check- in pultokban dolgozó egyik munkatárs közli, hogy egy bizonyos légitársaság alkalmazása nem működik, ezért nem tudja végezni a munkáját
  • Telefonhívásod érkezik, hogy a 2- es Terminál indulásjelző tábláján valamelyik légitársaság gépéhez kapcsolódó adatok, információk nem helyesek, a tábla meghibásodott
  • Olyan informatikai eszközöket kell telepítened, amelyek támogatják a biztonsági ellenőrzésen dolgozó védelmi ellenőrök munkáját
video

What We Do

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.

Feladatok

  • A repülőtér működtetéséért felelős számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetésével kapcsolatos hibák és igények (ticketek) kezelése
  • Az eszközökön futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetésével kapcsolatos hibák és igények (ticketek) kezelése
  • Level 1- es támogatási szintet meghaladó probléma vagy igény eszkalálása
  • A reptéren működő informatikai rendszerek monitorozása
  • Hibák és igények "end to end" jellegű menedzsmentje

Te mit válaszolnál?

  • Hogyan kezelem a váratlan helyzeteket?
  • Mi a különbség az informatikai hiba és az igény között?
  • Van e bármilyen, open- office jellegű munkavégzéssel kapcsolatos tapasztalatom?
  • Van e bármilyen, ügyfélkezeléssel kapcsolatos munkatapasztalatom?
  • Gondot okoz e a műszakos munkarend?

Ez vár Rád nálunk

  • Továbblépési lehetőség az informatikai területek valamelyikére hosszútávon
  • Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

Even better if...

  • "B" kategóriás jogosítvány

  • Felsőfokú szakirányú képzettség

  • MS Windows, Linux üzemeltetési ismeret

A munkavégzés havi beosztás alapján az alábbi három műszakban történik:

  • 6- 14 óra
  • 14- 22 óra
  • 8- 16 óra.

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.