Szakmai ismeretek

Jó kommunikációs készség
Precizitás
Ügyfélközpontúság
Irodai adminisztráció

Emberi tulajdonságok

Empátia Humor Rugalmasság Türelem Pozitív szemlélet

Még jobb, ha...

Neptun
MS Office
Call center tapasztalat
Contact Expert
Coospace

Állás leírása

Nem teljes a csapatunk Nélküled!

Szeretnél 6000 belföldi hallgató mentora lenni? Segíts nekik eligazodni a Neptun világban, és a tanulmányi ügyeik intézésében!

Belföldi hallgatóink ügyfélszolgálatára keressük talpraesett, segítőkész, kedves barátságos munkatársunkat, aki szeret tanulni, fejlődni.

Az ideális jelentkező

Talpraesett kiváló szervező Megoldás orientált Ember/ügyfél/humán-fókuszú

Végzettség

Egyéb
Érettségi

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi

Iroda cím

Budapest, Nagy Lajos király útja 1-9, 1148 Magyarország

Munkaidő

Core time
08:30 - 16:00
You can start at
Holnaptól

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
200 000 — 350 000 Ft

Juttatások

  • Étkezési támogatás
  • Konferencia támogatási keret
  • Telefon
  • Parkolási támogatás
  • Képzési hozzájárulás
  • Utazási támogatás

Feladatok

  • Hallgatói életút háttér támogatása
  • Tanulmányokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Statisztikák, nyilvántartások naprakész vezetése

Technológiák, eszközök

MS Office Neptun

Így dolgozunk mi

Hatékonyan. Pörgősen és jókedvűen. :)

Erős, összetartó és szakmailag felkészült csapatban.

A csapat számokban

Team size
25+ person
Team age range
21 - 50

Mit fogsz tanulni

  • Neptun program
  • Felsőoktatási terület
  • Kommunikáció
  • Panaszkezelés

Felszereltség

Csak Te és a hallgató! :)

PC, headset, telefon.

Termékünkről

Jövő szakembereit, vezetőit képezzük

Egyedülálló gyakorlati képzési módszereinkkel.

Sokféle képzés, számtalan lehetőség várja a Hallgatóinkat.

33 alapképzés, 16 mesterképzés, 8 felsőoktatási szakképzés, 22 szakirányú továbbképzést kínálunk a kommunikáció, üzlet, turizmus, művészet területén.

Ehhez nagyszerű munkatársakra van szükségünk, a csapatunk lehet, hogy éppen Veled lesz teljes!

Missziónk

Mindenkinek - hallgatóknak és munkatársaknak - lehetővé tesszük, hogy a METU inspiráló és nyitott közösségében megtalálja személyes és szakmai kiteljesedésének útját.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kajla
			    									- Mood Manager
Mi hiányozna, ha elmennék? "A jó csapat, a közösségi kert, a közös társasjáték és filmest. A pörgős nemzetközi közeg."
Kajla , Mood Manager

Fotó az irodáról

Budapesti Metropolitan Egyetem - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Csapatvideó

Budapesti Metropolitan Egyetem - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Kreativitás stabilitás utazási lehetőség rugalmas munkaidő összetartás homeoffice saját könyvtár

Történetünk

  1. 2017.01

    Megrendeztük az első TEDx-eseményünket és elindult a METU JUMP intenzív programozó képzése.

  2. 2016.01

    A Metropolitan elnyerte az egyetemi rangot.

  3. 2015.01

    A hallgatóink szeptemberben már a Budapesti Metropolitan Főiskolán kezdhették meg a tanulmányaikat.

  4. 2011.01

    Átadták a felújított Rózsa utcai campust, a művészeti és a turizmus-vendéglátás szakok új otthonát.

  5. 2009.01

    A Heller Farkas Gazdasági és Turisztikai Szolgáltatások Főiskolája egyesül a BKF-fel.

  6. 2008.01

    Elindultak az első angol nyelvű alapképzések

  7. 2005.02

    Februárban sor került a főiskola első diplomaosztójára. Megépült a BKF Körépülete.

  8. 2001.09

    A BKF-en 126 hallgatóval, megkezdődött az oktatás az első évfolyamon.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Fórumok, és negyedéves felmérések alkalmával. Az egyetemi mivoltunkból adódóan folyamatosan van lehetőség a vezető felé is visszajelzéseket, javaslatokat tenni.

Kedvenc tárgy az irodában

Budapesti Metropolitan Egyetem - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Szakmai fejlődésükkel kapcsolatos konferenciákra és képzésekre jelentkezhetnek.

Ingyenes angol nyelvtanfolyam.

Saját könyvtárral rendelkezünk, így a szakkönyveket is könnyen elérhetik a munkatársak.

Kétszavasok

Legbüszkébb
Kreatív légkörre
Bringa, BKV vagy autó?
Biztosított parkoló, és bicikli tároló
Ebéd?
Saját büfé

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

• egy stabil és folyamatosan fejlődő munkahelyet

• saját, ingyenesen használható könyvtárat szakmai és szórakoztató könyvekkel

• nemzetközi szakmai utazási lehetőséget

• továbbtanulási lehetőséget

• fejlődési lehetőséget

• rugalmas munkaidőt

• home office-t

• csapatmunkát

• kreatív, nyitott és alkotói légkört

• erős, összetartó és szakmailag felkészült csapatot, akikkel együtt dolgozhatsz.

Termékvideó

Budapesti Metropolitan Egyetem - Termékvideó

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Együttműködés és csapatszellem
  • Ember/ügyfél/humán-fókusz
  • Folyamatos fejlődés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság
  • Megoldás-orientáció
  • Pozitív hozzáállás
  • Proaktivitás
  • Sokszínűség és nyitottság
  • Szakmaiság

Follow us