slide image 1
CLINCH KftBudapest, Márton u. 23-25, 1094 Magyarország

Mérlegképes könyvelő

Medior |Full-time |Finance |Budapest
job.undefined
350 000 - 500 000 HUF
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Hosszú távra tervezünk, fontos, hogy kikkel dolgozunk. Olyanok vagyunk, mint egy kis család, csak profik a szakmánkban. Semmi gond, ha úgy érzed, hogy nem tudsz mindent - olyan úgysem létezik ezen a területen. Segítünk, mi is így kezdtük, fejlődjünk együtt! Fontos, hogy szeresd amit csinálsz és gyorsan teljen a munkaidő.

Salary range

Netto salary range 350 000 - 500 000 HUF

Work schedule

Weekly working hours
Core time8:30 - 16.30

Responsibilities

Cégek könyvelése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Riportok készítése
Bevallások készítése

Technologies and tools

Ügyviteli rendszer |Számlázó programok |Effective payroll software |Data processing systems

Professional skills

  • napi könyvelési feladatok3 / 5
  • beszámoló összeállítása3 / 5
  • bérszámfejtés2 / 5

Qualifications

Finance and accountingPost-secondary education

Language skills

EnglishBasic Level
or
GermanBasic Level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Verbal Communication |Independent |Likes to work in a team |Cheerful, good-humored

Szerettünk volna.....

.... egy olyan irodát, aminek lelke van, ahová mindenki szívesen jár be. Szeretnénk egy új csapattagot, aki naprakész a szakmájában, önállóan dolgozik, cégek teljes körű könyvelését, esetleg bérszámfejtését rá lehet bízni, beszél angolul vagy németül.

Mi biztosítjuk a fejlődési, előrelépési lehetőséget, rugalmasságot, szép környezetet.

About the company

Our story

  • 2015-02Alapítás
  • 2016-05Saját iroda
  • 2018-01Kutyabarát iroda lettünk
  • 2019-06Hibrid rendszer kialakítása
  • 2020-02Felújítottuk az irodát

What makes our product special

Flexible |Elhivatott |Emberléptékű |Fejlődő |Csapatszellemű |Jóhangulatú

Our product

Teljeskörű számviteli szolgáltatás

Csapatunk több mint 10 éves hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkezik az adózás területén. Multinacionális tudás, folyamatos fejlődés, elhivatottság, alázat, testre szabott támogatás, emberléptékű környezet. Szeretnénk, ha erősségeinket, tudásunkat egymással kölcsönösen megosztva szimbiózisban dolgoznánk együtt, ahogy ügyfeleinkkel is. Fogjunk össze, álljunk egymás mellé, mert együtt minden könnyebb!

Follow us

Life with us

Lightning round

Hobbi?
Utazás
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Légkondi vagy ablak?
Ablak

Trainings and workshops

Évente továbbképzés, rendszereres szakmai előadásokon való részvételi lehetőség, nyelvtanulási lehetőség. Bármilyen releváns szakmai képzés.

How can the employees affect the company’s life?

Olyan emberekkel szeretünk együtt dolgozni, akikkel a minden napok jó hangulatban és -a lehetőségekhez mérten- teljesen felszabadultan telnek. Így rendszeresen véleményt cserélünk és ötletelünk.

Office photo

What would I miss if I left

A családias hangulat és a szép környezet, emellett a rugalmasság, hogy igazából bárhova elmehettem, ha a munka kész volt.

Csilla

Irodavezető

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Őszinteség, lojalitás, munkaszeretet, kedvesség, fiatalos gondolkodás, csapatszellem és a jó humor.
Which celebrity would your company be?

Meryl Streep - Single minded

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?