Szakmai ismeretek

Számodra az ügyfél az első :)
Kiváló kommunikációs készséged
Telefonos tapasztalatod van

Emberi tulajdonságok

Szeret tanulni Pozitív gondolkodásod van Önálló munkavégzed a munkád

Állás leírása

Szeretsz emberekkel kommunikálni? Rendelkezel ügyfélszolgálati tapasztalattal?
Akkor nálunk a helyed!

A munkaidőről:

Napi 8 órás munkavégzés, folyamatos munkarendben (0-24 órás ügyfélszolgálat)

Az ideális jelentkező

Jól kezeli a konfliktusokat Logikusan gondolkodik Proaktív személyisége

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pápay István u. 3, 1097 Magyarország

Munkaidő

Ekkor kezdhetsz
Azonnali

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Tömegközlekedési bérlet

Feladatok

  • Hibabejelentések fogadása, rögzítése és kezelése
  • Hibák megoldása távmenedzsment eszközzel

Technológiák, eszközök

MS Office Belső rendszer

A csapat számokban

Team size
6-10 person
Team age range
26 - 40

Termékünkről

ADATELEMZÉS

A „DataInsiders” stratégiai és elemzési szakértelme hozzájárulhat ahhoz, hogy vállalata szert tegyen az effektív adat kinyerés és elemzés képességére, kiugró nyereségben mérhető értékeket teremtve ezzel az Ön és vállalkozása számára.

Missziónk

Küldetésünk a hazai ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Mindenki

A mindennapos jó hangulat az irodában, kihívások és a fejlődési lehetőség.

Mindenki , :)

Fotó az irodáról

Datainsiders - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Ettől különleges a termékünk

UX TERVEZÉS GRAFIKAI MUNKÁK

Történetünk

  1. 2018.03

    Hivatalosan is megkezdtük működésünket

  2. 2018.03

    Elindult a weboldalunk

  3. 2018.04

    4 fős lett a csapat

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Inspiráló ötletelések minden egyes nap. ☺️

Kedvenc tárgy az irodában

Datainsiders - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

A szakmai irányú képzéseken való részvételt anyagilag támogatjuk és szakkönyveket is.

Kétszavasok

Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Sör, bor vagy tömény?
Tömény, sör és bor
Légkondi vagy ablak?
Is-Is

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

  • Jól megközelíthető - autóval, BKV-val
  • Közösségi tér

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Kreativitás és önállóság

Follow us