Szakmai ismeretek

Szervezőkészség
Kommunikációs készség
Csapatjáték
Monotonitás tűrés
Angol nyelvű íráskészség

Emberi tulajdonságok

Precízség project management tapasztalat Angol nyelvtudás monotonitás tűrés Agilis munkavégzés

Még jobb, ha...

CMS tapasztalat
HTML, Adobe PhotoShop
Némettudás

Állás leírása

A közel 25 fős csapat egy nagy nemzetközi ügyfél meglévő webshopjainak napi üzemeltetésében működik közre.

Junior Content Production Managerként kapcsolatot tartasz a német ügyféllel és koordinálod a helyi grafikusokat, sitebuildereket és tartalom szerkesztőket annak érdekében, hogy az egyes folyamatok megfelelő időben és minőségben elkészülhessenek.

Az ideális jelentkező

lelkes Precíz Agilis jól kommunikál

Végzettség

Egyéb
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Kacsa u. 15, 1027 Hungary

Munkaidő

Core time
09:00 - 18:00
You can start at
bármikor

Juttatások

  • Ingyen üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Házon belüli képzések
  • Masszázs
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Tartalomgyártás koordinálása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (angolul)
  • Projektadminisztráció
  • Kollégák briefelése
  • Tartalmak feltöltése/tesztelése

Technológiák, eszközök

Excel CMS HTML Word Photoshop

Így dolgozunk mi

A közel 25 fős csapat egy nagy nemzetközi ügyfél meglévő webshopjainak napi üzemeltetésben működik közre.

A csapat számokban

Team size
25+ person
Team age range
21 - 40

Mit fogsz tanulni

  • Projekt koordináció
  • Webes tartalomgyártás
  • Projekt management szoftverek
  • Munkaszervezés
  • Hatékony ügyfél kommunikáció

Felszereltség

Év Irodája győztes iroda

Rólad

  • Agilis, precíz, lelkes vagy
  • Érthetően, nyíltan, tömören kommunikálsz
  • Munkád során az ügyfél elégedettségét tartod szem előtt
  • Nagy elvárásokat támasztasz magaddal szemben, ismered saját képességeidet
  • Felelősséget vállalsz saját fejlődésedért, törekszel a folyamatos tanulásra
  • Csapatjátékos vagy

Így jelentkezz

Kérlek kövesd a visszaigazoló e-mailben leírtakat.

Termékünkről

A Dentsu Aegis Network a világ egyik legdinamikusabban fejlődő kommunikációs ügynökségi hálózata. Magyarországon hozzánk tartozik a Carat, az iProspect, az Isobar Budapest a Posterscope és a Vizeum. Szolgáltatásaink a stratégiaalkotástól kezdve a digitális kreatívok kivitelezésén át, a médiatervezésig és vásárlásig, a teljes körű márkamenedzsmentig és piacelemzésig terjednek.

Ettől különleges a termékünk

Big Data Grafikai tervezés Tanácsadás Reklám, PR Média Google Adwords

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Ügynökség...
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Bringa, BKV vagy autó?
A sorrend: BKV, Bringa, Autó
Sör, bor vagy tömény?
Minden, minden mennyiségben :)

Termékvideó

Dentsu Aegis Network - Termékvideó

A munkahelyről

Emberek száma/iroda
Év irodája nyertes környezet, 140+ fő.
Átlag életkor
26
Van ebédszünet?
Rugalmas munkaidő...

Follow us