slide image 1
DGITAL Labs Kft.Budapest, Kőér u. 2/A, 1103 Magyarország

Backend Fejlesztő

Medior |Full-time |IT Development |Budapest
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Egy csapatban fogsz dolgozni fejlesztőkkel, tervezőkkel, üzleti elemzőkkel. Felhő alapú vagy on-premise web applikációk fejlszetését, tesztelését és élesítést fogod végezni, a fejlesztési módszertant, a vállalati standardokat és a SOLID irányelveket követve.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian, English,
CV
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time10 - 16

Responsibilities

ASP.NET MVC / WebAPI applikációk fejlesztése
Fejlett kódolási technikák használata a teljes mértékben tesztelhető kód előállításához.
Automatizált egységteszt esetek és tesztadatok létrehozása
Élvonalbeli megoldások kutatása és fejlesztése
Együttműködés a csapattagokkal (csoportvezető, frontend fejlesztők, stb)

Technologies and tools

ASP.NET MVC |Git, Slack, Jira |HTTP |SOAP, REST |WebAPI, Web Forms |.NET, C#, JavaScript |PCI DSS

Professional skills

  • .NET, C #5 / 5
  • RDBMS, SQL lekérdezések3 / 5
  • ASP.NET / WebAPI / Javascript4 / 5
  • SOAP, Rest4 / 5
  • HTTP5 / 5

Qualifications

No qualification required

Language skills

EnglishConversational level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Team player |Proactive |Good communication skills |Independent |Reliable

Do not apply, if...

nincs leglább 3 év webfejlesztői tapasztalatod (.NET, C#)
nem beszélsz angolul vagy spanyolul

Business trips
COVID-19: Solution: Video Interview
COVID-19 Solutions: Temporary Home Office
About the company

Our story

  • 2015-06Cégalapítás
  • 2015-10First go-live
  • 2017-04JetSMART

What makes our product special

Letisztult megoldások |Online repjegy foglalási motor |Szolgáltatások integrációja

Our product

Szoftverfejlesztés, üzemeltetés és tanácsadás

DGITAL Labs egy e-kereskedelemre szakosodott informatikai vállalat, mely egyedi és magas szintű technikai tudással rendelkezik. Nagy teherbírású online kereskedelmi megoldásokat és felhő alapú szolgáltatásokat kínálunk, mint egyedi szoftverek fejlesztése, infrastruktúra tervezés és 24/7 üzemeltetés.

Our clients

Company values

Family-friendly
Diverse
Eco-friendly
Home Office opportunity
Travel opportunities

Follow us

Life with us

Lightning round

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak papucs ne!
Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben.
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Trainings and workshops

Fejlesztőink minden évben részt vesznek legalább egy - online vagy offline - továbbképzésen.

How can the employees affect the company’s life?

A kollégák bármikor elmondhatják/elküldhetik ötleteiket, javaslataikat.

Why we love our office

  • jó a közlekedés
  • világos
  • van légkondi
  • mindenki együtt ül
  • kávé és tea a konyhában

Office photo

What would I miss if I left

A társaság. Az izgalmas feladatok.

Anonim

fejlesztő

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Humor, széles látókör, kreativitás

Our Covid-19 Experience

Mindenki otthonról.
Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?

Subscribe to our newsletter and stay up to date with the latest news and offers!

Please provide your email address!