Szakmai ismeretek

UX tapasztalat (2+ év)
Drótváz szoftverek (Axure, Sketch...)
Irodai szoftverek
Angol nyelvtudás
Jó kommunikáció, megbízhatóság

Állás leírása

  • Korrekt fizetés, ami arányban áll a hatékonyságoddal
  • Kellemes iroda, rugalmas munkaidőbeosztás (nem kell hajnalban kelni :) )
  • Hatékony csapatmunka, sikeres projektek, eredmények, amikre büszke lehetsz
  • Jó karrier lehetőség: ha velünk tolod a szekeret, akkor te is könnyebben jutsz előre
  • Változatos projektjeink vannak kis cégektől kezdve a nagy nemzetközi multinacionális cégekig

Iroda cím

Budapest, Váci u. 81, 1056 Magyarország

Feladatok

  • UX koncepciók és stratégiák alkotása
  • Drótvázak és prototípusok készítése
  • Felhasználói tesztelés és interjúzás
  • Ügyfelekkel tárgyalás, üzleti interjúk készítése
  • Designerekkel és fejlesztőkkel való együttműködés

Termékünkről

Weblapok, appok és szoftverek tervezésével, tesztelésével foglalkozunk 15 éve. A legelismertebb hazai ügynökségnek számítunk a szakmában. Néha díjakat is nyerünk.

Piacvezető cégeknek dolgozunk hazai és nemzetközi piacokon. Izgalmas, komplex, változatos projektjeink vannak, mobiltól desktopig, fintechtől autókig, mindenféle.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Úgy érzem kezdő UX-esként rengeteg támogatást és szakmai tudást kapok a kollégáktól a gyakorlati és elméleti képzés alatt.Hamar tagja lettem egy nagy projektnek,a learning by doing a legjobb módszer.

Zsuzsi , Junior UX designer

Ettől különleges a termékünk

Kutatás + Fejlesztés Frontend UI/UX Tanácsadás Analitikus elme Tesztelés

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
sör
Ebéd?
mindig
Bringa, BKV vagy autó?
BKV, bringa
Mac vagy PC
Mac
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
rövidnadrág

A munkahelyről

Átlag életkor
30
Mit esztek szívesen együtt?
Gyümölcs, sör, pizza
Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Senior, tapasztalt és jófej kollégákkal.

Termékek / Szolgáltatások

  • UX kutatás
  • UX design
  • UI design
  • Fejlesztés
  • Tesztelés

Játék

Miért mi?

  • A legjobb UX csapatot akarjuk felépíteni, nem csak magyar, de nemzetközi mércével mérve is
  • Szuper kávéfőzőnk van, lehet állítani a kávé hosszát meg az erejét is, több lépésben
  • Kényelmesek a székek, nagyok a monitorok
  • Csapatunkra jó hangulat és összetartó légkör jellemző
  • A jó munkát nem csak elvárjuk, hanem meg is becsüljük

Follow us