Szakmai ismeretek

Érettségi
Kereskedelemben szerzett tapasztalat
Vállalkozó szellem
Vevőközpontúság, rugalmasság
Felhasználói szintű MS Office, Internet

Állás leírása

Értékesítőként te leszel aki az ügyfelekkel először találkozik, ezért nagyon fontos, hogy a cégünkről vevőinkben hosszú évek alatt kialakult pozitív véleményt tovább erősítsd.
Ha van némi, kereskedelem terén szerzett tapasztalatod, érettségid, teljesítményorientált vagy, kiváló kommunikációs, szervezőkészséggel, felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezel, te vagy a mi emberünk.

Iroda cím

Budapest, Lakatos út 65, 1184 Magyarország

Feladatok

  • az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  • ügyfelek profi kiszolgálása telefonon, személyesen
  • szállítás-árukiadásra vonatkozó feladatok ellátása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Termékünkről

Üzletünk személyautó és kisteherautó alkatrész-értékesítéssel foglalkozik.

Mi hiányozna, ha elmennék?

A legnagyobb örömöm abból fakad, ha a csapatommal együtt dolgozhatok, nem pedig magából a munkából.

John C. Maxwell ,

Ettől különleges a termékünk

Fogyasztói szolgáltatás

Ügyfeleink

Ügyfeleink szinte kivétel nélkül rendszeres vásárlóink lesznek, ami elégedettségüket tükrözi, s amit mi forgalomtól függően kedvezményekkel hálálunk meg, amivel jelentős összeget takaríthatnak meg.

Eddig is arra törekedtünk, és a jövőben is az a célunk, hogy vásárlóink igényeit maradéktalanul, gyorsan, kifogástalan minőségben és piacképes árral tudjuk kielégíteni.

A munkahelyről

Fiú/lány arány
3 Férfi
Átlag életkor
30
Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Sanyi, Bertold, András

Szolgáltatások

Raktárbázisunk 700 m2 alapterületű, amelyen a 65 különböző VW és a 43 különböző AUDI típushoz, mintegy 150 ezer darabos állandó készletet tartunk.
Ezekhez a típusokhoz a teljes alkatrész paletta beszerezhető nálunk.
Elköteleztük magunkat a minél több, és a termékek tekintetében minél szélesebb körű bontott alkatrész raktáron tartása mellett, amely meggyőződésünk szerint sikereink záloga.

Follow us