Flow Consulting Kft.Budapest, Zichy Géza u. 5, 1146 Magyarország

Projekt asszisztens

Junior |Part-time |Administration |Budapest
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

A Flow, Magyarország piacvezető szervezetfejlesztéssel foglalkozó tanácsadó cége részmunkaidős back office munkatársat keres (6 órás beosztásban), projekt asszisztens pozícióba, határozott időtartamra.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Max. 6 diából álló PPT (prezi) angol bemutatkozó.

Work schedule

Weekly working hours30 hours / week
Core time9:00 - 15:30

Responsibilities

Virtuális tréningek asszisztálása különböző online platformokon.
Tréningek előkészítése: a szükséges anyagok formázása, nyomtatása, összeállítása.
Eszközök, tréninggyakorlatok összekészítése, karbantartása. Online tanulási platformok kezelése.
Tréningek utókövetése: az ott készült anyagok, értékelések digitalizálása.
Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a tanácsadókkal és trénerekkel, valamint a beszállítókkal.

Technologies and tools

Hubspot |Microsoft Teams |Mailchimp |zoom |Limesurvey |Mentimeter |Survey Monkey

Professional skills

  • Rutinosan dolgozz számítógépen5 / 5
  • Magabiztos Adobe Acrobat tudás3 / 5
  • Magas fokú MS Office5 / 5
  • MS Teams, Zoom jártasság5 / 5

Qualifications

No qualification required

Language skills

EnglishFit for negotiation

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Lásd a rendszer egészét |Alapos, precíz, igényes |Talpraesett, nyitott, rugalmas |Jó kapcsolatteremtő, önálló |Kiváló priorizáló, rendszerető

Ideal candidate

Magaddal szemben is legyenek magasak az elvárásaid.

Tekintsd elsődlegesnek a belső és külső ügyfelek színvonalas, gyors kiszolgálását.

Örülj annak, ha egyszerre több szálon futnak az események, amiket te tartasz kézben.

Érdekeljenek az online és a digitális tér újdonságai.

Szeresd a munkádat :)

Advantage, if...

van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

About the company

Our story

  • 1999-11Flow Consulting Kft. cégbejegyzés
  • 2006-03Létrejön a Flow International
  • 2020-02eddig 50.000 program résztvevő :)

What makes our product special

A partnerségben hiszünk. |Mérhető eredményeket érünk el. |Társadalmi felelősségvállalás.

Our product

Szervezet- és vezetésfejlesztés

Termékek

* Változásvezetés

* Vezetésfejlesztés és tehetségmenedzsment

* Személyes fejlesztés, coaching

* Együttműködésfejlesztés és csapatépítés

* Működésfejlesztés

* Készségfejlesztés

* Stratégiai HR támogatás

* Értékesítés és ügyfélszolgálat

Product video

Follow us

Life with us

Lightning round

Ebéd?
együtt
Kedvenc dekor?
virágok
Legbüszkébb
egymás támogatása

Trainings and workshops

szakmai tanfolyam, egyéni támogatás

How can the employees affect the company’s life?

Nyílt kommunikáció, valós idejű visszajelzések által.

Why we love our office

A Városliget szomszédságában, csendes, világos és barátságos :)

Office photo

What would I miss if I left

A csapat hiányozna a legjobban :)

Mind

Kolléga

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

talpraesett, nyitott, jó kapcsolatteremtő, kreatív, rugalmas és önálló

Team video

Team video

Our Covid-19 Experience

www.leadershipkaoszidejen.flow.hu
Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?