Képességek

Több éves PHP fejlesztői tapasztalat
MySQLt alaposan ismered
MySQL internals
web service-eket is ismered
OOP szemléletű alkalmazásfejlesztés

Még jobb, ha...

Zend Framework ismeretek
Webfejlesztési ismeretek (HTML5/ CSS3)
jQuery, jQuery UI, jQuery Mobile

Állás leírása

Termékünk folyamatos fejlesztéséhez keresünk a csapatunkba senior PHP fejlesztőt.  Lazák vagyunk, mint egy startup, de 10 éves tapasztalatunk van a termékben. A tudásodra építünk és olyan szakemberektől tanulhatsz, mint Balogh Petya, vagy Kesmárki Goro Laci, az NNG alapítói. És van: pörgés, minőségi elvárás, munka dögivel, kávé a melóhoz, kihívás, kihívás, kihívás.

Iroda cím

Pécs, Móré Fülöp u. 33, 7623 Magyarország

Feladatok

  • Zend Framework, Symfony, Yii, CodeIgniter
  • OOP szemléletű programtervezési minták alkalmazása
  • Átlátható forráskódot írása, dokumentálása

Termékünkről

KIK VAGYUNK: A Games for Business csapata  játék alapú tanulási platformot fejleszt nemzetközi piacra nagyvállalatok számára, mint pl. a BP, Coca-Cola, HBO, SAP, Telekom, vagy a KPMG.

MIT AKARUNK: A nemzetközi piac legjobb játékosított vállalati tanulási szoftverét :)

Benjamin Franklin

”An investment in knowledge pays the best interest.”

Benjamin Franklin ,

Ettől különleges a termékünk

Tech Információs Technológia (IT) Informatikai Oktatás Játékfejlesztés E-learning Munkaerőpiac

Történetünk

  1. 1999.09

    Megalakult a cég elődje, a MarkCon Bt.

  2. 2006.03

    Elindult az első játék alapú fejlesztésünk.

  3. 2006.08

    Egy üzleti angyal befektetett, átalakultunk: MarkCon Informatikai Kft. és MarkCon Kommunikációs Kft.

  4. 2011.04

    Elindult a PwC Multipoly projektünk, ami az egyik legismertebb nemzetközi játékosított példa ma.

  5. 2013.01

    Elindult a Games for Business brand építése.

  6. 2015.04

    Ügyfelünk lett az SAP, HBO, BP!

  7. 2016.01

    Megalakul a Games for Business Kft. csapata.

  8. 2017.03

    Elindultak az angol, maláj, lengyel, román, litván irodáink, a dubai-i és hongkongi projektjeink.

Kétszavasok

Erősségünk?
A hitünk abban amit csinálunk.
Új kedvenc tárgyunk?
A biliárd asztalunk.
Mit szeretünk a cégben?
A munkánkat.

Ügyfeleink

Games for Business - Ügyfeleink

Termékvideó

Games for Business - Termékvideó

A munkahelyről

Átlag életkor
32
Van ebédszünet?
persze :)
Mit esztek szívesen együtt?
Pörköltet, amit Szenti főz a kertben.

Forbes

Games for Business - Forbes

Győztünk

Games for Business - Győztünk

Innovation Award

Games for Business - Innovation Award

Vilnius