Szakmai ismeretek

Minimum 5 éves PR ügynökségi tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Jó prezentációs és íráskészség
Stratégiai gondolkodás
Önálló, precíz és felelősségteljes

Még jobb, ha...

Integrált kampányok tervezése
Integrált kampányok menedzselése
Külföldi knowhow

Állás leírása

Integrált kommunikációs kampányokon dolgozol majd, 3-4 ügyfél koordinálása lesz a feladatod. Szolgáltatásaink kiterjednek a PR, a Social Media és a CSR tevékenységekre. Legyél elszánt, proaktív, kamatoztasd a több éves ügynökségi tapasztalatodat.

Amit ígérünk:

  • Nem lesznek felesleges meetingek
  • Olyan ügyfeleknek dolgozhatsz, akik nyitottak a kreatív ötleteidre és nem az asztalfióknak dolgozol

Iroda cím

Budapest, Orbánhegyi út 5, 1126 Hungary

Feladatok

  • Ügyfél kapcsolattartás, ügyfélkérések kezelése
  • Kommunikációs kampányok stratégiai felépítés
  • Projektmenedzsment
  • Prezentációs anyagok összeállítása, prezentálása
  • Sajtókommunikációs feladatok ellátása

Rólad

Szeretsz elmélyülni a feladataidban, de szívesen jársz meetingekre. Nem zavar az irodai jókedv, a közös esti sörözések. Örömmel osztod meg a tudásod másokkal és a csapatszellem fogalma sem ismeretlen a számodra.

Feladatok

  • akkor első lépésként megismerkednél a csapattal,
  • aztán képbe kerülnél az ügyfelekről.
  • Ebédidőben pedig felmérnéd az éttermi kínálatot.

Termékünkről

A Lounge Communication integrált kommunikációs megoldásokat kínál ügyfelei számára. Ügynökségünk kiemelten erős szakmai kapacitással rendelkezik, vezető munkatársaink a legnagyobb kommunikációs tanácsadó vállalatoktól érkeztek.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Teremi Balázs
			    									- account director

Közélet, gazdaság, információ, kommunikáció. Én azzal szeretnék világuralomra törni, hogy először megtudok mindenről mindent, aztán pedig segítek az ügyfeleknek és az embereknek eligazodni a világban.

Teremi Balázs , account director

Ettől különleges a termékünk

Társadalmi felelősségvállalás Tréning Facebook Instagram Reklám, PR Média Online Media Közösségi média Youtube

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
A sört mindenki megissza, meg amit még hozol
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ügyfélnél nyakkendő, hazafelé rövidnadrág
Légkondi vagy ablak?
Csak a Windows
Kedvenc dekor?
Egy óriási mohafal az irodában
Superpower?
Szuper kollégák, csukott szemes ügyfélkezelés

Ügyfeleink

Lounge Communication - Ügyfeleink

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
PR és social media gurukkal
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Koccintunk a sikerekre, aztán mulatunk.
Átlag életkor
34

Termékek / Szolgáltatások

  • Stratégiai PR koncepciók
  • Médiafigyelés- és elemzés
  • Kríziskommunikáció
  • CSR kampányok
  • Social media tervezés, kezelés

Follow us