Szakmai ismeretek

magyar állampolgárság
Felsőfokú végzettség
tárgyalóképes nyelvtudás

Emberi tulajdonságok

Nyitott Elkötelezett szakmailag elhivatott

Állás leírása

Külföldi szakmai tapasztalat, ösztöndíj a gyakornokság ideje alatt és mentori segítség - ezt nyújtja neked a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram! Jelentkezz január 21-ig a www.mkop.hu oldalon.

  • 10 hónapos szakmai gyakorlat (7 hónap belföldi, 3 hónap külföldi szakasz)
  • A belföldi programszakaszra az ösztöndíj összege havi nettó 250,000 Ft
  • A program teljes ideje alatt mentor segíti a fejlődést

Az ideális jelentkező

nyitott határozott Tanulni szeretne Magabiztos

Végzettség

Egyéb
BA diploma
Egyéb
MA diploma
Egyéb
BSc
Egyéb
MSc

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is
Egyéb
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Kossuth Lajos tér 2, 1055 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
8 - 16:30
Ekkor kezdhetsz
Szabadnapok egy évben
21

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
200 000 — 350 000 Ft

Feladatok

  • szakmai fejlődés

Technológiák, eszközök

Mentorprogram

A csapat számokban

Team size
25+ person
Team age range
20 - 29

Termékünkről

Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram

Magyarország Kormánya kiemelt fontosságúnak tartja, hogy a pályakezdő, magasan képzett és idegen nyelveket beszélő tehetséges fiatalok a diplomaszerzés után vonzó lehetőségként tekintsenek a közigazgatásra.

A program lehetőséget kínál fiatal szakemberek számára, hogy szakmai karrierútjukat a hazai és nemzetközi közigazgatásban szerzett munkatapasztalattal alapozzák meg.

Missziónk

Miért jó a közigazgatási ösztöndíjprogram?

  1. mert olyan helyekre juthatsz el, ahová másképp nem lenne esélyed
  2. mert a program végéig egy mentor segíti a fejlődésedet
  3. mert külföldön is szerezhetsz szakmai tapasztalatot
  4. mert széles körű kapcsolatrendszerre tehetsz szert
  5. mert egy szuper közösség tagja lehetsz

Mi hiányozna, ha elmennék?

Waliduda Dániel Péter
			    									- Ösztöndíjas

Olyan helyekre kerülhetünk ösztöndíjasként, ahova álláskeresőként nem biztos, hogy egyből el tudnánk jutni.

Waliduda Dániel Péter , Ösztöndíjas

Fotó az irodáról

Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Ettől különleges a termékünk

Karrier közigazgatás külföldi tapasztalat kapcsolatrendszer szuper közösség

Történetünk

  1. 2018.12.14

    Elindult a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram pályázati időszaka!

  2. 2019.01.21

    Jelentkezési határidő a programra.

  3. 2019.03.01

    Indul a 10 hónapos szakmai gyakorlat, melyből 7 hónap a belföldi, 3 hónap a külföldi szakasz

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Esetünkben épp fordítva. Itt te teszel fel kérdéseket a nekünk, a mentorod pedig igyekszik a szakmai- és élettapasztalatának megfelelően válaszolni, segíteni téged a legjobb döntések meghozásában.

Kedvenc tárgy az irodában

Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

A program teljes időtartama alatt a résztvevők szakmai fejlődését színvonalas, magyar és idegen nyelvű képzések, valamint mentorok is segítik.

Kétszavasok

Legbüszkébb
A közösségre
Superpower?
A folyamatos visszajelzés
Hobbi?
Utazás :)

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram keretében több intézményben is töltheted gyakornoki idődet és változatos feladatokat láthatsz el!

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Motiváció, felelősségtudat, etikus magatartás, szabálykövetés, együttműködés, problémamegoldás, közéleti tájékozottság, viselkedési kultúra, szóbeli kommunikáció.

Follow us