Requirements

  • Angol nyelvtudás

  • Legalább két év tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Ms Office alkalmazások

  • Facebook, Linkedin kezelése

Budapest, Tóth Lőrinc u. 41, 1126 Magyarország

Job Description

A cég mindennapi életének támogatása, ami adminisztratív, Hr, munka- és pénzügyi, valamint kommunikációs területeket érint. Ez sok szervezési munkával jár, állandó kapcsolattartással a különböző területeken lévő partnereinkkel, mindezt pozitív szemlélettel, rugalmas, önálló és proaktív módon végezve.

Responsibilities

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Admin és HR folyamatokban való részvétel
  • Cég kommunikációs folyamatainak menedzselése
  • Munka- és pénzügyi folyamatok kezelése
  • Ad-hoc jellegű napi feladatok ellátása

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Törzsidő
09:00 - 17:00
Home office  - Igen
1 nap per hét

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg
Gross salary range
Not specified
Fringe benefits
Company phone
Company notebook
Training package

About you

Nyitott vagy, és szívesen teremtesz kapcsolatot másokkal. Szeretsz önállóan dolgozni, problémákat megoldani, de az utasításokat is követed. Szeretsz „jönni-menni-intézkedni”. Csak precíz, igényes munkát adsz ki a kezeid közül. Szeretsz rendet tartani. Szereted, ha több szálon fut a cselekmény.

Your first tasks would be...

  • A rutinfeladatok mellett változatos projekteken is dolgoznál
  • Egy barátságos csapatba csöppennél bele, ahol mindenki nyitott, és soha nem unalmas az élet
  • Egy stabil helyen terveznéd a karriered

What We Do

Az IT piacon egyedi üzleti modellel és szakértői csapattal biztosítsunk magas szintű szolgáltatásokat. Informatikai projektek sikeres megvalósítását támogatjuk erőforrás-kihelyezéssel.

About the workplace

1

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
Humoros, energikus, profi csapattal

2

Szülinapoztok együtt az irodában?
Naná :)

3

Átlag életkor
30-35 év

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.