Szakmai ismeretek

Magabiztosság
Kommunikációs készség
Csoportvezetési tapasztalat
Festészeti tudás / érdeklődés
Autóvezetési rutin

Még jobb, ha...

Nyitott vagy a hétvégi munkavégzésre is
Esetenként napközben is elérhető vagy

Állás leírása

A PaintCocktail instruktoraként te leszel az, akinek profi támogatásával vendégeink szórakozás közben alkothatják meg saját festményüket Budapest kedvelt éttermeiben, szórakozóhelyein.

A pozíció elsősorban délutáni-esti elfoglaltságot jelent, így másodállásként végezhető.

Iroda cím

Budapest, Vígszínház u. 5, 1137 Magyarország

Feladatok

  • Eszközök átvétele és elszállítása az eseményre
  • Esemény előkészítése
  • Vendégek fogadása
  • Esemény megtartása
  • Eseményt követően az eszközök visszaszállítása

Rólad

Olyan másodállást keresel, amely egyben a hobbid, a "szeretetprojekted". Imádsz festeni, és ezt szívesen kötnéd össze mások szórakoztatásával. Tele vagy pozitív energiával. Mobilis és rugalmas vagy, autóddal örömmel vezetsz Budapesten belül. És legfőként: hiszel abban, hogy festeni mindenki tud! :)

Feladatok

  • Részt vennél elméleti és gyakorlati képzésünkben
  • Vizsgavideót készítenél
  • Ha a fentiek jól sikerültek, belevetnéd magad az események és csapatépítők megtartásába!

Termékünkről

Hivatásunk a szórakoztatás! Célunk, hogy a festés garantált sikerével ötvözve mindenki, minden alkalommal olyan maradandó, örömteli élménnyel távozzon, amely átlendít a szürke hétköznapokon, beszédtémát ad a baráti találkozók során, és egy kis lendületet ad a nehéz időkben is.

Szervezünk nyitott és igényre szabott privát (pl. csapatépítő, szülinap, évforduló stb.) rendezvényeket egyaránt.

Ettől különleges a termékünk

Kutyabarát Otthoni munkavégzés Facebook Instagram Rendezvényszervezés Kultúra Szórakoztatás

Termékvideó

PaintCocktail - Termékvideó

Történetünk

A PaintCocktail megalapításának gondolata egy vidéki srác fejéből pattant ki, aki Rippl-Rónai és Vaszary városából, Kaposvárról származik, és hisz abban, hogy a szórakozással kombinált alkotás élvezetes alternatíva lehet az eddig megszokott kikapcsolódási formák mellett. Így született meg a 2 óra kreatív kikapcsolódást ígérő kultprogram, ahol mindenki megtapasztalhatja, hogy előképzettség nélkül is képes megfesteni egy akár ajándékozásra is alkalmas festményt.

Termékek / Szolgáltatások

  • Nyilvános események
  • Privát események

A Person Család

A tulajdonos amerikai inspirációinak hatására a Person Group második vállalataként jött létre a PaintCocktail.

A Person Group három cége közös irodában lakik, és épít a sokszínűségben rejlő szinergiákra.

Így lehetséges az is, hogy a még kis létszámú csapat, profi segítséget kap PR, digitális, pénzügyi és HR területeken is.

Barbi :)

A munkahelyről

Szülinapoztok együtt az irodában?
És azon kívül is
Átlag életkor
30
Hogyan adunk visszajelzést?
Őszintén és építően

Follow us