Szakmai ismeretek

Gazdasági tanulmányok
Pénzügyi tanulmányok

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Agilis Innovatív

Még jobb, ha...

pénzügyi tanulmányok
gazdasági tanilmányok

Állás leírása

  • újabb és újabb lehetőségeket tudunk biztosítani a tehetséges, fejlődni vágyó fiatalok számára
  • nálunk valós szakmai tapasztalatot szerezhetsz már egyetemi éveid alatt is
  • sikeres együttműködés esetén juniorként folytathatod karriered bankunknál
  • rugalmas időbeosztást biztosítunk
  • fejlődésed személyre szabott tréningekkel támogatjuk,
  • szakdolgozat írása során segítséget nyújtunk

Az ideális jelentkező

Csapatjátékos Együttműködő Agilis Innovatív

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Rákóczi út 1-3, 1088 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
9:00 - 16:00
Ekkor kezdhetsz
Folyamatosan

Juttatások

  • Házon belüli képzések
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • munkatársak munkájának támogatása
  • elemzések, riportok elkészítése
  • adminisztratív feladatok

Technológiák, eszközök

Excel Lotus Notes

A csapat számokban

Team size
11-15 person
Team age range
20 - 70

Mit fogsz tanulni

  • hogyan működik bankunk

... aktív/passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és vállalod a min. 20 órás munkahetet.

Termékünkről

lakossági és vállalati banki szolgáltatások

Széleskörű termékpalettával és szolgáltatásokkal állunk magán, KKV és nagyvállalati ügyfeleink rendelkezésére. Testreszabott, innovatív megoldásainkkal támogatjuk a mikro- és kisvállalatokat, hogy könnyebben találjanak partnereket Magyarországon, illetve a külföldi piacokon.

Missziónk

Jövőképünk, hogy céltudatos, költséghatékony, modern és ügyfélközpontú banki szereplővé váljunk Magyarországon, amely élvezi a Sberbank márka, a márka iránti bizalom és az ahhoz kapcsolódó technológia előnyeit.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Ági
			    									- kontroller

Családias légkör, a csapat, a jó hangulatú közös programok

Ági , kontroller

Fotó az irodáról

Sberbank - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Ettől különleges a termékünk

Pénzügy Nemzetközi csapat Innovatív

Történetünk

  1. 1993.08.27

    Magyarországi Volksbank Zrt. megalakulása

  2. 2012.02.15

    Sberbank Russa felvásárolja a Volksbankbank International AG-t

  3. 2013.11.01

    Magyarországi Volksbank Zrt. átnevezése Sberbank Magyarország Zrt-re

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

  • elkötelezettségi felmérés
  • folyamatos kommunikáció

Kedvenc tárgy az irodában

Sberbank - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Bankunk folyamatosan fejlődik, így biztosítva újabb lehetőségeket a dinamikus, szenvedélyes embereknek, akik készek arra, hogy közösen építsük a bankunkat. Fejlesztjük szakmai képességeid.

Kétszavasok

Superpower?
Sberman
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Hobbi?
fotózás

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

  • belvárosi környezet
  • könnyű megközelíthetőség
  • számtalan étkezési lehetőség
  • családias, modern légkör

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • szakértelem
  • kretivitás
  • humor
  • csapatjátékos

Follow us