slide image 1
slide image 2
1 / 2
Skill TradeNagytarcsa, Déri Miksa utca, 2142 Magyarország

Kereskedelmi-pénzügyi asszisztens

Medior |Full-time |Finance |Nagytarcsa
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk kereskedelmi-pénzügyi asszisztens feladatkörre munkatársat keres.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time8:30 - 16:30

Responsibilities

A termékkínálat alapos megismerése és elsajátítása
Kereskedelmi, áruforgalmi feladatok elvégzése
Adminisztrációs feladatok, szerződések előkészítése, árfolyamok rögzítése
Könyvelési feladatok, számlák előkészítése és kezelése, bevételezés
Asszisztensi feladatok

Technologies and tools

Trello |OneDrive

Professional skills

  • Pénzügyi-számvitel4 / 5
  • Kereskedelem5 / 5

Qualifications

Finance and accountingPost-secondary education
EconomyBSc

Language skills

EnglishBasic Level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Proactive |Precise |Thoughtful |Responsible |Conscientious

Your future team in numbers

Team size
16-25 person
Team age range
21 - 69

Advantage, if...

van mérlegképes könyvelői vagy képesített könyvelői végzettséged.

Amit kínálunk

Egy stabil munkahelyet

Támogató és családias hangulatú közösséget

Fejlődést, aminek te szabod a határát

Téged keresünk, ha

Pénzügyi-számviteli végzettséged van;

Kereskedelmi feladatkörben van tapasztalatod (minimum 3-5 év);

Nagyon precíz vagy és lelkiismeretes;

Figyelsz a részletekre, alapos vagy;

Érdekel a konyhatechnológia és az ezzel kapcsolatos innováció;

Jól kommunikálsz: nem csak tudsz, szeretsz is beszélgetni az emberekkel.

About the company

Our story

  • 1991-01Cégalapítás.
  • 2003-05Beköltöztünk a frissen felújított zuglói irodánkba.
  • 2010-01A nagykereskedelem mellett elindítottuk a projektmenedzsment divíziónkat.
  • 2016-01Elindult az online értékesítésünk.
  • 2018-06A cégünk támogatásával elindul a Piqniq Budapest gasztroedukációs közösség. www.piqniq.hu
  • 2020-06Megépítettük a COVID19 évében az eddigi legnagyobb projektünket.
  • 2021-02Költözés az új nagytarcsai irodába.

What makes our product special

Innovative |Reliable |Quality |Széles kínálat |profi |Kiváló ár-érték arányú |Stabil alkatrész ellátás |Közép- és felsőkategóriás |Magas fokú szakmaiság

Our product

Konyhatechnológiai gépek, eszközök, megoldások

Családi cégünk a Skill Trade Kft. 1991 óta foglalkozik konyhatechnológiai tervezéssel, vendéglátóipari- és élelmiszeipari gépek forgalmazásával, projekt kivitelezéssel, oktatással és szervizzel. Kizárólagos joggal importálunk és forgalmazunk olasz, spanyol, német, lengyel és ázsiai termékeket.

Our clients

Company values

Dog-Friendly

Follow us

Life with us

Lightning round

Superpower?
Minden, ami nagykonyha.
Legbüszkébb
A csapatunkra vagyunk a legbüszkébbek.
Hobbi?
Sport, utazás, főzés.

Trainings and workshops

Maximálisan támogatjuk kollégáink szakmai fejlődését. Idén már két kompetencia-fejlesztő workshopon is részt vettünk. Hazai és nemzetközi rendezvényeknek látogatói és szervezői is vagyunk.

How can the employees affect the company’s life?

"Az a főnök, akinél az információ van." Többgenerációs, komplex szolgáltatást nyújtó családi cégként nálunk a siker alapja az együttműködés és a kommunikáció, kortól, pozíciótól, nemtől függetlenül.

Why we love our office

Most vesszük birtokba az új irodakomplexumot, ami a saját elképzeléseink szerint épült fel a nulláról. Letisztult, modern és egy óriási terasszal is rendelkezik, ahol már alig várjuk, hogy tavasszal grill partykat tarthassunk.

Office photo

What would I miss if I left

A laza, családias hangulat és a próbasütések során kapott ízek.

Attila

UNOX Marketing Chef

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Megbízhatóság

Proaktivitás

Őszinteség

Önállóság

Humor

Precizitás

Csapatszellem

Nyitottság a fejlődésre

Which celebrity would your company be?

Emma Thompson - Empathic

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?