Requirements

  • Szakirányű végzettség / tapasztalat

  • Recruitment

  • Munkaügy

  • Rendezvényszervezés

  • Angol

This is a passive job

This means that the posting company is not actively looking for a new colleague, but are interested in growing their applicant pool. It is possible they will not get in touch with you immediately.
Budapest, Bég u. 1, 1022 Hungary

Job Description

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PÉCS

- Együttműködés és csapatmunka a helyi site vezetővel, irodavezetővel és a további site-okon dolgozó HR munkatársakkal

-  Toborzás-kiválasztási folyamat helyi szintű megvalósítása

  HR és munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása

  In-house szolgáltatások üzemeltetésének támogatása

  Vállalati rendezvények szervezése

-  HR vezető szakmai munkájának támogatása

Responsibilities

  • Munkaügyi adminisztráció
  • Saját szervezetfejlesztési projektek

Job details

Term of employement
Határozatlan idejű szerződés
Salary Type
Havi fix összeg
Gross salary range
Not specified
Fringe benefits
Company phone
Company notebook
Healthcare plan
Training package
Sport pass
Employee Discount program
Commuting benefits
Free meals

Working Hours

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Home office  - Megbeszélés szerint

What will you learn

  • Türelmet és érzelmi inteligenciát.
  • Szervezetfejlesztési megoldásokat.
  • Coach és Tréneri feladatok megoldását.
  • Egy kis szoftverfejlesztési alapismereteket. :)
  • Bármit a képregényekről és a Star Warsról.

About you

Szeretsz másoknak segíteni, van türelmed az admin munkához, mindig új dolgokat találsz ki, a megoldást keresed és nem a hibákat, jól tudsz együttműködni tőled különböző személyiségű emberekkel is, szeretsz tanulni, nem félsz az újtól, jól viseled a párhuzamos feladatmegoldást.

Your first tasks would be...

  • Az új kollégák megtalálásában, beléptetésében és beillesztésében. Te gondoskodnál róla, hogy megvalósuljon a "happy engineering".
  • A halloween, mikulás és karácsonyi buli megszervezésében és lebonyolításában.
  • A jövő évi tervezésben is számítunk a kreativitásodra, az év végi zárásnál pedig a pontos, precíz munkavégzésedre.

What We Do

We hire the best talented people, we trust them, and give them the opportunity to learn new things every day. We build great products in a technology driven community and continuously improve our knowledge.

In our family friendly environment, we operate with flexible working hours, sometimes we work from home, sometimes we come to work with our kids, and it's totally fine.

Even better if...

  • Dolgoztál már It területen.

  • Csapatjátékos és közösségépítő vagy.

  • Multitasking, szereted a kihívásokat.

Couldn’t find your dreamjob yet?

We will let you know when we do.