Szakmai ismeretek

Szakirányű végzettség / tapasztalat
Recruitment
Munkaügy
Rendezvényszervezés
Angol

Még jobb, ha...

Dolgoztál már It területen.
Csapatjátékos és közösségépítő vagy.
Multitasking, szereted a kihívásokat.

Állás leírása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PÉCS

- Együttműködés és csapatmunka a helyi site vezetővel, irodavezetővel és a további site-okon dolgozó HR munkatársakkal

-  Toborzás-kiválasztási folyamat helyi szintű megvalósítása

  HR és munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása

  In-house szolgáltatások üzemeltetésének támogatása

  Vállalati rendezvények szervezése

-  HR vezető szakmai munkájának támogatása

Iroda cím

Budapest, Bég u. 3, 1022 Hungary

Feladatok

  • Recruitment
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Rendezvényszervezés
  • Saját szervezetfejlesztési projektek

Mit fogsz tanulni

  • Türelmet és érzelmi inteligenciát.
  • Szervezetfejlesztési megoldásokat.
  • Coach és Tréneri feladatok megoldását.
  • Egy kis szoftverfejlesztési alapismereteket. :)
  • Bármit a képregényekről és a Star Warsról.

Rólad

Szeretsz másoknak segíteni, van türelmed az admin munkához, mindig új dolgokat találsz ki, a megoldást keresed és nem a hibákat, jól tudsz együttműködni tőled különböző személyiségű emberekkel is, szeretsz tanulni, nem félsz az újtól, jól viseled a párhuzamos feladatmegoldást.

Feladatok

  • Az új kollégák megtalálásában, beléptetésében és beillesztésében. Te gondoskodnál róla, hogy megvalósuljon a "happy engineering".
  • A halloween, mikulás és karácsonyi buli megszervezésében és lebonyolításában.
  • A jövő évi tervezésben is számítunk a kreativitásodra, az év végi zárásnál pedig a pontos, precíz munkavégzésedre.

Termékünkről

We hire the best talented people, we trust them, and give them the opportunity to learn new things every day. We build great products in a technology driven community and continuously improve our knowledge.

In our family friendly environment, we operate with flexible working hours, sometimes we work from home, sometimes we come to work with our kids, and it's totally fine.

Ettől különleges a termékünk

C# IT Java .NET Informatika Startup Agilis Android iOS Reggeli Node.js

Follow us