Szakmai ismeretek

Online grafika
UI design
Proaktivitás
2 év tapasztalat

Még jobb, ha...

Marketinges szemlélet
Angol nyelvtudás
Tanulás és önfejlesztés

Állás leírása

Képben vagy az aktuális grafikai trendekkel? Pontosan tudod, hogy milyen képi világgal lehet kitűnni a közösségi oldalak sűrűjéből? Szeretnéd Te megálmodni egy vadonatúj termék vizuális kommunikációját? Akkor a Sybrillonál a helyed!

Iroda cím

Budapest, Soroksári út 48, 1095 Hungary

Feladatok

  • Közösségi oldalak visualjainak elkészítése
  • Arculat redesign
  • App UI megtervezése

Ne jelentkezz, ha ...

  • Allergiás vagy a kutyákra (állatbarát iroda vagyunk)
  • Nem szereted a Nerfgun csatákat
  • Nem tudod a munkádat angol nyelven végezni

Termékünkről

Sybrillo GO

Egy GoPro kiegészítőn dolgozunk, amely a hollywoodi profi videózás élményét nyújtja a felhasználóknak. Célunk, hogy megreformáljuk a videókészítést, élményt és lehetőséget nyújtsunk a gyors fejlődéshez a kezdő felhasználók számára és egy komplex készüléket biztosítsunk a szakembereknek is. A Sybrilloval stabil, kiváló minőségű GoPro videók rögzíthetők bármilyen extrém élethelyzetben.

Missziónk

Egy olyan okoseszközt találtunk ki, terveztünk meg és gyártunk le, ami a felhasználói szintű videózásba hozza be az A-kategóriás filmezés technikáit.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Füle Bogi
			    									- Customer Service Associate

A szuper csapat! Más így járni dolgozni, hogy ennyire élvezel benn lenni a munkahelyeden! Motivál hogy tanuljak, és fejlődjek amennyit csak tudok!

Füle Bogi , Customer Service Associate

Fotó az irodáról

Sybrillo - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Work
Private life

Csapatvideó

Sybrillo - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

smart Innovatív extreme user friendly multifunctional

Történetünk

  1. 2014.06

    Megszületett az ötlet. Las Vegasban egy autóra rögzített GoPro felvétele adta az ihletet.

  2. 2014.09

    Összeállt a csapat, hogy megtervezzék a Sybrillo első prototípusát.

  3. 2014.10

    Elnyertük a BME kiemelkedő hallgatói innovációs ötlete címet.

  4. 2015.01

    Első helyezést értünk el az Újbuda Hallgatói Startup pályázatán.

  5. 2015.05

    Indultunk a Microsoft Imagine Cupon, ahol a második helyezést értünk el.

  6. 2016.01

    A korábbi sikereket követően hivatalos formára váltottunk.

  7. 2016.05

    Kickstarteren közel 150,000 dollárnyi támogatást gyűjtöttünk össze.

  8. 2017.10

    Befektetés a Hiventures tőkealap-kezelőtől.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Negyedéves oda-vissza értékelési rendszerünk lehetőséget ad a kétirányú konstruktív kritikára. Útközben pedig bármikor lehet javaslatot tenni és vitát indítani, például egy kávé mellett.

Kedvenc tárgy az irodában

Sybrillo - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

A folyamatos tanulás és fejlődés nálunk alap, és ezért alapérték is. A szakmai irányú kurzusokon való részvételt anyagilag támogatjuk és szakkönyvek/szoftverek beszerzésében is segítünk.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Kézműves sörök és rozé
Kedvenc dekor?
A naracssárga hűtő a chill-sarokban
Hobbi?
Nerfgun csaták

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Azt, hogy van egy nagyon egészséges egyensúly a komolytalankodás és a komolyság közt: szinte minden belefér, ha a meló megvan, de ha a meló megvan, akkor szinte tényleg minden belefér. Az irodánk egyszerre iroda és nappali, az asztalaink munkaállomások és elmélkedősarkok. Jó bejönni és bent lenni.

Termékvideó

Sybrillo - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan

Luxy

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Kiemelten figyelünk arra, hogy olyan embereket integráljunk a csapatba, akikre jellemző a kiváncsiság, a tanulni akarás, égiszük az innováció és az új dolgok kipróbálása.

A munkahelyről

Átlag életkor
26
Van ebédszünet?
Persze, együtt ebédelünk
Szülinapoztok együtt az irodában?
Naná!!! :)

Follow us