Professional skills

Java back-end fejlesztés
Agilis módszertan
Clean Code
Microservice architektúra
CI/CD

Personal skills

Team player Open-minded Independent Enthusiastic Interested

Even better…

Spring Boot
Git
NoSQL
Spring Data JPA
Docker

Job description

Kizárólag fejlesztéssel foglalkozó, nemzetközi csapatunk tagjaként modern technológiák és naprakész kollégák várnak. Nálunk lehetőséget kapsz a folyamatos fejlődésre, hiszen számunkra fontos, hogy egymástól tanuljunk: erősségünk tudásunkban rejlik. Jó hangulatban, a minőségre összpontosítva teremtünk értéket.

Ideal candidate

Kezdeményező Munkájára igényes Hatékony és alapos Direkt és megoldás-orientált Felelősséget vállal munkájáért

Qualifications

Egyéb
Secondary graduation

Language skills

Angol
Conversational

Office address

Debrecen, Piac u. 39, 4025 Magyarország

Work schedule

Core time
8.30 - 16.30
You can start at
Minél előbb, annál jobb

Salary range

Gross monthly salary range
HUF 500 000 — 700 000

Benefits

  • Free beverages
  • Free coffee
  • Free snacks
  • In-house trainings
  • Company cellphone
  • Car parking contribution
  • Local travel pass
  • Team building programs

Tasks

  • Fejlesztési feladatok elvégzése
  • Dokumentáció
  • Unit tesztek írása
  • Technikai tervezésben való részvétel
  • Aktív részvétel a Scrum ceremóniákon

Technologies and tools

Jira Git REST JSON IntelliJ IDEA Java 11, Spring Framework Microservices Architecture SQL databases Rabbit MQ, Docker

How we work

  • 6-8 fős cross-functional, Scrum csapatokban dolgozunk, egy Product Owner/csapat
  • Lehetőséged van a neked tetsző feladatért nyúlni
  • Scrum ceremóniákat hatékonyan használjuk
  • Fő feladatod a fejlesztés: letisztázott követelmények fejlesztése a Team Lead támogatásával

Team info

Team size
11-15 person
Team age range
23 - 53

What you will learn

  • Trükköket a senior kollégáktól
  • Szélesíted a látókörödet
  • Mélyíted a tudásodat
  • Valódi agilis hozzáállás

Our product

Csapat mint szolgáltatás

Tapasztalt és agilis szoftverfejlesztő csapataink olyan holland ügyfelek részére fejlesztenek, akiknek fontos, hogy az általunk szállított szoftver minőséget képviseljen és értéket adjon üzletükhöz. Ezt a csapat önállóan vagy már létező Scrum csapatokkal együttműködésben végzi.

Our mission

Célunk, hogy stabil partnerei legyünk azoknak a cégeknek, akik szoftverfejlesztési feladataikat ránk bízzák. Sikerünk abban rejlik, hogy jelentős hangsúlyt helyezünk a minőségre és a hozzáadott értékre. Hivatásunk, hogy a legjobb szolgáltatást nyújtsuk, alapértékeinkkel– tisztelet és elkötelezettség – összhangban.

What would I miss if I left?

Tibi
			    									- QA Engineer

"Alapvetően két dolog hiányozna nagyon innen. Az egyik a kivételesen remek munkahangulat, a másik pedig a rendkívül magas szakmai színvonal."

Tibi , QA Engineer

Office photo

The IT Solutions B.V. - Office photo

Work-life balance

Work
Private life

What makes our product special

Minőség Hatékonyság Szakértelem Értéknövelés Magasra tesszük a lécet Jól szervezettség No-nonsense Megbízható tapasztalat

Our story

  1. 2017.07

    Megalakul a The IT Solutions B.V.

  2. 2017.11

    Szerződést kötünk az első ügyfelünkkel

  3. 2017.12

    Az első szerb csapat megkezdi munkáját az első ügyféllel

  4. 2018.02

    Elkezdi működését az első horvát csapat

  5. 2018.08

    Megnyitjuk irodánkat Debrecenben

  6. 2018.09

    Összeáll az első debreceni csapat

  7. 2018.11

    Elindul a második debreceni csapat

How can the employees affect the company’s life?

Ebéd közben, kávé mellett a konyhában: elérhetőek vagyunk egymás számára, és nyitottak a felvetésekre. Mindenkit biztatunk az önállóságra, és szeretjük, ha tudunk egymástól tanulni.

Favourite thing in the office

The IT Solutions B.V. - Favourite thing in the office

Trainings and workshops

Támogatjuk kollégáink fejlődését, és a kezdeményezőkészségüket is, ha jelzik, hogy melyik konferencia vagy kurzus érdekli őket. Nagy hangsúlyt fektetünk a technikai tudás mellett egyéb készségekre is.

Lightning round

Ebéd?
Együtt, minden csütörtökön pedig az irodán kívül.
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág - fő a kényelem.
Átlag életkor?
Valahol 25 és 40 között. :)

Why we love our office

DKV-barát; kávé; nem gond a parkolás; a stand-up előtti közös reggelik; a retro hangulat; friss gyümölcsök; kényelmes székek; ofő; technológiai környezet; a társaság

Which celebrity would your company be?

Richard Dean Anderson

Professionally conscious

Personal qualities we appreciate

Tapasztalat; szakmai igényesség; nyitottság; elkötelezettség; önszerveződés; céltudatosság; közvetlenség; dinamikusság; no BS; tisztelet; elfogadás.

Follow us

The IT Solutions B.V.

The place where I would work

There is no open position at the moment, but would you like to join the team? Follow their team! By signing up, you will be notified in the future of the current open positions of the chosen company.