Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Kommunikácós készség
Segítőkészség
Adminisztráció
Technikai érdeklődés

Állás leírása

Te lennél az eladónk. Az egyik legfontosabb tevékenység nálunk az eladás, ugyanis elég nagy részben rajtad áll a cég sikeressége. Az értékesítés mellett együtt össze kell dolgoznod a szervizes kollégáinkkal, illetve Dáviddal, aki a többek között a beszerzésért felel, és Lacival, aki a kereskedelemért és a marketingért. Természetesen az ügyvezetőnkkel Attilával is napi kapcsolatban leszel.

Iroda cím

Budapest, Ó u. 6, 1066 Magyarország

Feladatok

  • Személyes értékesítés a bemutatóteremben
  • Bemutatóterem rendezése, feltöltése
  • Számlázás, adminisztráció, ajánlatkérésekre válasz
  • Termékek kipróbálásának a támogatása
  • Csomagfeladás, és fogadás

Termékünkről

Az Ultimate e-bike egy széles választékkal rendelkező,

minőségi elektromos jármű márka.

A hagyományostól kezdve, a sportoson keresztül az extrémig bezárólag válogathatsz kedvedre

  • elektromos kerékpárjaink
  • elektromos rollereink
  • elektromos háromkerekűink
  • elektromos robogóink, önegyensúlyozóink

közül, bármilyen korú is legyél.

Minden termékünket kipróbálhatod bemutatótermünkben, és azonnal megvásárolhatod.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Végvári Attila
			    									- ügyvezető-tulajdonos

E-MOBILITÁS a szenvedélyünk:

Az elektromos kerékpár annyiban különbözik a hagyományos kerékpároktól, hogy a pedálozást elektromos motor segíti, így bátran bevállalhatod akár a hétvégi túrákat is.

Végvári Attila , ügyvezető-tulajdonos

Ettől különleges a termékünk

Elektronika Járműipar

Termékvideó

Ultimate e-bike - Termékvideó

Rólunk

Mi egy nagyon laza, de maximalista társaság vagyunk, ahol a "nálunk a  vevő az első" jelmondat a valóságban is működik, így a céges légkör nem is állhatna távolabb egy multi-nacionalista vállalat szürke, stresszes világától.

Többen bringával járunk be Dávid kivételével, - akinek túl nagy macera lenne a bringáját minden nap leharcolni a lakás legtávolabbi pontjából, majd a 8. emeletről, és vissza. :)

Ha elintéznivaló van, elektromos rollerrel járunk, amibe már több száz kilométert beleraktunk.

Termékek / Szolgáltatások

  • Elektromos kerékpárok gyártása, forgalmazása
  • Elektromos rollerek
  • Elektromos háromkerekűek és elektromos robogók
  • Elektromos mozgássérült járművek
  • Teljes körű szervizszolgáltatás, és tanácsadás

A munkahelyről

Kikkel fogsz együtt dolgozni?
A legjobb fejekkel
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Bringázunk
Átlag életkor
18 és 99 között

E-MOBILITY

Follow us