Webcapital Kft.Pécs, Rákóczi út 17, 7621 Magyarország, Fészek Irodaház

Medior PHP Fejlesztő

Medior |Full-time |IT Development |Pécs
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

PHP-ben és Laravel keretrendszerben jártas kollégát keresünk, aki csatlakozna a már futó projekteken és termékeken dolgozó fejlesztői csapatunkhoz.

Nálunk rugalmas munkaidőben a legújabb technológiák és metodológiák alkalmazásával dolgozhatsz érdekes projekteken, úgy, hogy közben a szakmai fejlődésedre is hangsúlyt fektetünk a szabadidőd tiszteletben tartásával.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time9:00 - 15:00

Responsibilities

Webes alkalmazások fejlesztése
Új modulok és feature-ök fejlesztése
Felületek és funkciók kialakítása
Tesztek írása
Tervezés, ötletelés

Technologies and tools

PHP |Google docs, mail, calendar |MySQL databases |Jira, Confluence, Bitbucket |TDD

Professional skills

  • PHP4 / 5
  • MySQL3 / 5
  • OOP knowledge4 / 5
  • JavaScript3 / 5
  • HTML és CSS3 / 5

Qualifications

No qualification required

Language skills

HungarianNative
and
EnglishBasic Level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Work independently |Meet deadlines |Team player |Agile mindset

How we work

JIRA-ban vezetjük a feladatainkat, 1 hetes SPRINT-ekkel működünk. Napi standupokat tartunk, ahol minden ügyes-bajos kérdést meg tudunk vitatni. Favorizáljuk az önálló munkát, de mindig rendelkezésedre állunk kérdések esetén. A feladatokat a vezető fejlesztő osztja ki, de már az indulástól fogva tehetsz javaslatokat a munkafolyamatok kialakítása, illetve a tervezés kapcsán.

What will you learn

Nálunk egész biztosan beletanulsz a teszt-alapú fejlesztés mikéntjébe. Projektjeink egyik alapvető minőségbiztosítási eszköze a megfelelő tesztek megírása.

Folyamatosan nyomon követjük a technológiai újdonságokat, de nem ülünk fel azonnal minden vonatra.

Ideal candidate

Az ideális jelölt számunkra igazi csapatjátékos. Folyamatosan szem előtt tartja az ügyfelek igényeit és képes ehhez igazítani a fejlesztési feladatok kivitelezését. Tud lazítani, ha arra van szükség, de nem ijed meg a határidőktől sem.

Advantage, if...

  • TDD
  • DevOps feladatok

Do not apply, if...

nincs min. 2 év tapasztalatod a PHP-vel
abszolút nem ismered az angol nyelvet
nem bírod a határidőket

Home Office
About the company

Our story

  • 2016Elindul a cég, beköltözünk első irodánkba
  • 2017Bővül a csapat, szélesedik a technológiai paletta (mobil és web)
  • 2020Új nagyobb irodába költözünk
  • 2021Ismét költözünk, kinőttük az irodát!

What makes our product special

Software development |Agile |Változatos projektek |Laravel |Folyamatos fejlődés |TDD

Our product

Software development

Webcapital’s main profile is planning, developing, and maintaining custom web based and content management systems. Our key goal is to help clients discover new technologies and tools and to enable them to use solutions tailored to their needs in creative and efficient ways.

Company values

Family-friendly
Diverse

Follow us

Life with us

Lightning round

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ahogy tetszik
Kedvenc dekor?
Az irodai növények
Ebéd?
Délben

Trainings and workshops

  • Heti 2 órában saját projekten dolgozhatnak a cégnél egy általuk választott és közösen elfogadott technológiai stack segítségével
  • Szükség szerint továbbképzések, képzések

How can the employees affect the company’s life?

  1. Napi standup, ahol megvitatjuk az aktuális feladatokat
  2. Folyamatos kommunikáció a mindennapi munka során
  3. Egyéni értékelés negyedévente és évente

What would I miss if I left

A jó társaság és a folyamatos szakmai kihívások.

Józsi

Full-stack fejlesztő

Personal qualities we appreciate

  • Humor
  • Nyílt kommunikáció
Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?