slide image 1
ADERTIS Kft.Budapest, Gogol u. 13, 1133 Magyarország

Delphi fejlesztő

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Feladatod lesz az ügyfélszolgálati és call center rendszerünk új funkcionalitásokkal való bővítése XE10 környezetben. Számítunk munkádra dokumentálás és fejlesztői tesztelés területén is. A hatékonyságban hiszünk, ezért kiemelt jelentőségű, hogy tudj egyszerűen problémákat megoldani. Tudj önállóan felelős döntéseket hozni, kreatív vagy és törekedsz rá, hogy rendszerünk minden pontját megismerd.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9 - 17

Feladatok

Fejlesztési feladatok elvégzése és dokumentálása
Teljesítményoptimalizáció és fejlesztői tesztelések
Rendszerüzemeltetéssel és termékfelelőssel való kapcsolattartás

Szakmai ismeretek

  • Delphi XE104 / 5
  • DevExpress4 / 5
  • REST API, JSON, HTML4 / 5
  • MySQL4 / 5
  • Hálózati ismeretek3 / 5

Végzettség

InformatikaBSc

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Igényes munkavégzés |Pontosság, precizitás |Jó elemző készség |Nagyfokú kreativitás

Ne jelentkezz, ha...

Nincs minimum 5 év szakmai tapasztalatod

Történetünk

  • 2009-05Megalakult az Adertis Kft.
  • 2014-11Piaci igényeknek megfelelően távközlési szolgáltatók lettünk
  • 2018-07Elkészült az irodánk teljes belső átalakítása, fontos szempont volt a munkatársak kényelme
  • 2019-07Multichannel (e-mail, sms, ... )megoldások megvalósítása a rendszerünkben
  • 2020-04Egy vezető távközlési nagyvállalat számára vezettünk be sikeresen call center megoldást

Ettől különleges a termékünk

Innovatív megoldások |Hatékonyság |Kiemelt ügyféltámogatás

Termékünkről

Ügyfélszolgálati és Call center rendszer

Komplex megoldás egyszerűen, érhetően.

Ügyfeleink

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Autó
Átlag életkor?
35
Mac vagy PC
PC

Így képezzük a kollégákat

Konferenciák és képzések támogatása

Értékeljük amikor valakinek vannak ötletei, javaslatai

Világos, tágas munkahelyek, igényes bútorok, eszközök

Mi hiányozna, ha elmennék

Barátságos munkakörnyezet

Béla

HR vezető

Tág komfortzóna, ne ess kétségbe, ha olyat kell csinálni, ami nem feltétlen a munkaköröd. Humor és kellő önirónia, nem árt. Türelem, és tudd megkülönböztetni a bullshit-et a valós értékektől.