slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
AlcoaSzékesfehérvár, Verseci u. 1, 8000 Magyarország

AR Accountant

Medior |Teljes munkaidős |Pénzügy, Gazdaság |Székesfehérvár
job.undefined
200 000 - 350 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

For fulfilling the position of Accounts Receivables Accountant, we are looking for colleagues at Alcoa Shared Services Hungary in full time. Our future colleague will work in our Shared Services Center, in Szfvár, completing data processing daily, servicing locations and partner organizations of Europe, Canada and the United States.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 200 000 - 350 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő8 - 4:30

Feladatok

Participating in the monthly closing processes
Making the reconciliation of invoices
Completing the audit, local and ASAT requirements

Technológiák, eszközök

Coaching

Szakmai ismeretek

  • 3 years experience in AR4 / 5
  • University/College Degree3 / 5
  • Knowledge ofMS-Office Software4 / 5

Végzettség

Pénzügy és számvitelBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Precizitás |Jó kommunikácós készség |Angol nyelvtudás |Concentration skill

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 45

  • 1886-08-31Charles Martin Hall feltalálja az alumínium előállításának módját
  • 1928-12-30A világ alumínium termelésének több, mint a felét az Alcoa adja
  • 1952-09-01Alcoa Alapítvány létrehozása
  • 1993-10-30Székesfehérvári Könnyűfémműt megvásárolja az Alcoa
  • 1997-10-28A Szolgáltatási Központ megalakulása Magyarországon
  • 2016-11-01Alcoa globális szétválása két iparági vezető vállalattá (Alcoa és Arconic) - az Alcoa SSH létrejötte
  • 2018-05-10Elysis - forradalmi újítás az alumíniumgyártás folyamatában

Ettől különleges a termékünk

Kreativitás |Innováció |Ügyfélközpontúság |Gyorsaság |Folyamatos fejlődés

Termékünkről

Adminisztratív és üzleti szolgáltatások

A székesfehérvári vállalatnál dolgozó munkavállalók adminisztratív és üzleti szolgáltatásokat nyújtanak európai, észak- és dél-amerikai, valamint ausztrál lokációk és irodák részére.

Főbb területeink: pénzügyi és beszerzési szolgáltatások, kintlevőség kezelés, informatika, HR adminisztráció, adatmenedzsment, üzleti intelligencia (BI), audit, megfelelőség, rendszertámogatás.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Utazási lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben :)
Superpower?
Nyitottság, jókedv.
Átlag életkor?
35

Így képezzük a kollégákat

belső szakmai képzések

külső készségfejlesztő workshopok

LEAN

technikai képzések

life és business szupervíziós coaching

Alcoa Learn online képzési rendszer

projekt munkák

munkaköri rotáció

külföldi kiküldetés

- ötlet doboz

- megbeszélések a vezetőséggel, csoportvezetőkkel

- egyéni beszélgetések a vezetőkkel

- elkötelezettségi csoport munkájában való részvétel

- üzemi tanács

- kérdőívek

Mi hiányozna, ha elmennék

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

Közösség, csapat, Isti :), kávésarok, munkakörnyezet, negyedórás séta befele jövet. :):):)

People Services csoport

Őszinteség, fejlődni akarás, nyitottság, kreativitás, barátságosság, kedvesség, humor.
Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Csapatvideó

Csapatvideó

A munkahelyről

Mit esztek szívesen együtt?
Hambi, pizza, torta
Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Önkénteskedés, beszélgetés, buli
Szülinapoztok együtt az irodában?
Igen, megünneplünk mindenkit
NatureBridge - jövő nemzedéke

Elysis - alumínium forradalom

Mitől Szerethető Munkahely?