slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
B2i HealthcareBudapest, Szent István krt. 18, 1137 Magyarország

QA Specialist

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Te fogsz felelni termékünk fejlesztése során a tesztelői feladatok ellátásáért a fejlesztői csapatunkkal való szoros együttműködésben.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Motivációs levél
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9 - 18

Feladatok

Manuális tesztelés - a szoftver megfelel-e az elvárt minőségi és funkcionális szempontoknak
A felhasználók (end-userek) és a fejlesztők (developerek) közötti kommunikáció mediálása
A felhasználókkal való kapcsolattartás angol nyelven
A tesztfolyamatok optimalizálása, priorizáció; Technikai dokumentáció menedzselése, fejlesztése
A fejlesztési életciklus nyomonkövetése, A tesztelésre likvidálható csapat koordinálása

Technológiák, eszközök

Google docs, mail, calendar |Git, Slack, Jira |Atlassian Jira/Confluence |TestRail

Szakmai ismeretek

  • Szoftver tesztelés1 / 5
  • Dokumentáció fejlesztés1 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
vagy

Precizitás |Csapatjátékos |Algoritmikus gondolkodásmód |Agilis gondolkodásmód |Előremutató szemléletmód

Leendő kollégáid

Márk

Így dolgozunk mi

Egy lendületes, elhivatott csapat vagyunk. Agilisen működünk, tényleges rugalmassággal és erős csapatmunkával reagálunk a megrendelő elvárásaira és a fejlesztés során felmerülő kihívásokra.

12 fős teamünk a legnagyobb köveket is képes megmozgatni jól menedzselt összehangolt munkával. Ebbe a csapatszellemiségbe keressük energikus és rendszerszemléletű QA-s kollegánkat.

Az ideális jelentkező

Magabiztos szakmai angol nyelvismerettel és

Min. 1 év tesztelési tapasztalattal szeretne újabb kihívásokat megoldani.

Előny, ha...

  • van tapasztalatod a teszt automatizáció terén
  • webes technológiák és programnyelvek terén van már ismereted. Amennyiben önszorgalomból ilyen irányba szeretnél fejlődni, ebben támogató közeget biztosítunk számodra

Ne jelentkezz, ha...

home officeban kívánsz dolgozni - nálunk a munkakultúra megköveteli az irodai jelenlétet
'csak egy munkára ' van szükséged, de nem alapbeállítottságod a feladatod iránti elhivatottság
kis csapatban nem tudod elképzelni magad, mert a multis kultúra vonz
nem tudod a feladatköröd önállóan, felelősségteljesen és előremutatóan ellátni

COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Online Onboarding
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office

Történetünk

  • 2005-11B2i megalakul
  • 2010-01Snow Owl projekt elindul
  • 2015-02Snow Owl open source lesz
  • 2021Snowray projekt elindul

Ettől különleges a termékünk

Innovatív |Saját fejlesztésű |Egyedülállóan összetett

Termékünkről

Snow Owl®, Snowray®

A saját fejlesztésű Snow Owl® termékcsaládunkat több, mint 86 országban használják, mint a legsokrétűbb terminológia szerkesztő eszközt.

Legújabb projektünk, Snowray® egy SaaS solution, izgalmas backend (például AI), és frontend fejlesztési feladatokkal.

Termékeink hozzájárulnak az egészségügyben keletkezett adatok standardizálásához, ezáltal a betegbiztonság és az ellátás fejlesztéséhez.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Környezettudatos
Egészségtudatos

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sör, release után egy jó pálinka
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Mac vagy PC
Mindegyik

There is no limitation, we highly encourage life long learning.

Nálunk a megoldások és az együttműködés vannak fókuszban. A kicsi, de válogatott csapatban, a gyors információáramlást és a rapid, közös döntéshozatal erejét hamar megtapasztalhatod.

Mi hiányozna, ha elmennék

a társasozós estek

hogy olyan ruhában lehetek, amiben jól esik

hogy járhatok bringával

a családias, laza hangulat

Katica

Office Manager

Nyitottság

Csapatszellem