slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
BalasysBudapest, Alíz utca 4, 1116 Magyarország

IT üzemeltetést támogató gyakornok

Gyakornok |Részmunkaidős |IT üzemeltetés |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Feketeöves mérnöki csapat támogatásával előre megtervezett rendszerek (főként IT-biztonsági rendszerek) kiépítése, dokumentációja, és tesztelése lesz a feladatod. Te választhatsz, hogy defenzív és offenzív security-val foglalkozol. Gyakonokként segítünk abban, hogy a tanulmányaid mellett rugalmasan tudj dolgozni.

Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő20 óra / hét
Törzsidő10:00 - 15:00

Feladatok

Integráció és tesztelés
Dokumentáció készítése
Automatizáció
IT-biztonsági tudatosság közvetítése

Szakmai ismeretek

  • Linux5 / 5
  • Számítógép-hálózati ismeret4 / 5
  • IT security iránti érdeklődés4 / 5
  • Python és/vagy Bash3 / 5

Végzettség

InformatikaBSc

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Megbízható |Proaktív személyiség vagy |Nyitottság, rugalmasság |Fejlődés, tanulás iránti vágy

Home Office
Távmunka
COVID-19 megoldás: Videós interjú
Diákmunka

  • 2000A Balabit megalakulása és a világ első moduláris proxy tűzfalának, a Zorpnak a piacra dobása
  • 2007A Shell Control Box és a syslog-ng termékek fejlesztése
  • 2014A Balabit kiválásával megalakul a Balasys brand
  • 2016A Balasys lefekteti forradalmian új API-biztonsági termékének alapjait
  • 2018One Identity és Quest termékek kiemelt disztribúciója
  • 2020A Balasys új hálózatbiztonsági koncepciójának bevezetése és külföldi piacralépés

Ettől különleges a termékünk

Folyamatos innováció |IT biztonsági tapasztalat |A proxy-technológiában úttörő |"Feketeöves" mérnökcsapat |Mérnöktől-mérnöknek filozófia |Biztonsági problémák megoldása |Nagy hangsúly a K+F-en |Tiszta kódbázis

Termékünkről

IT-biztonsági megoldások

Nagy szakmai tudással és elhivatottsággal rendelkező csapatunknak köszönhetően a proxy alapú digitális technológiák vezető szolgáltatójává váltunk. Fő termékünk a Zorp Gateway többcélú hálózati tűzfal és a Proxedo API Security API-végpontvédelmi átjáró. Lételemünk a kihívás – folyamatosan arra törekszünk, hogyan tegyük termékeinket, folyamatainkat és saját magunkat még hatékonyabbá.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Utazási lehetőség

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sör
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Bringa, BKV vagy autó?
Ebben a sorrendben

Az angol és egyéb nyelvi képzések mellett minden kollégánknak lehetőséget adunk arra és támogatjuk őket, hogy a szakterületükön belül lépést tarthassanak a legújabb trendekkel.

Az agilis tervezést nemcsak a szoftverfejlesztés, hanem a cégirányítás szintjén is igyekszünk megvalósítani, hogy kollégáink magukénak érezhessék a vállalat értékeit, termékeit és kultúráját.

  • modern dizájn,
  • jó kötöttpályás megközelíthetőség
  • Office Garden Shuttle busz
  • közel a Kopaszi-gát és a vízpart ⛵

"A szóviccek, a kiváló szakemberekből álló csapatom, és az, hogy itt mindenki mindenkinek önként segít, ha elakad."

Miklós

senior security architect

• SZAKÉRTŐ: élethosszig tanulunk, elhivatottan képezzük magunkat.

• FEJLŐDŐ: lételemünk a kihívás, ezért hatékonyságra törekszünk.

• KÖZÖSSÉGI: közösséget építünk, hogy jó hangulatban dolgozhassunk.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Konyha és közösségi tér

Tárgyaló

Cloud encryption with PNS

Proxedo API Security

Halloween party

Irodánk