Követelmények

  • Digital Marketing & Analytics

  • Copywriting & presentation in EN & HU

  • Public Relations & Business Development

  • Strategy & Branding

  • Photo, video, graphics

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Andrássy út 66, 1062 Hungary

Munka leírása

Your target is to help Bene Studio grow, expand abroad and become a broadly recognized brand while making the life of people better.

You are

  • digital: up-to-date with the latest technologies, practices
  • human: love to help people, communicate, facilitate, lead
  • accurate: reliable, thorough, balanced
  • passionate: about learning, knowledge sharing, improvement
  • a problem solver: there is no impossible for you

Feladatok

  • Plan & manage all the marketing aspects
  • Market to clients, partners, investors
  • Market our products and client projects
  • Organize tech & healthcare community
  • Digital, social, content, event, PR, branding

Állás részletei

Szerződés típusa
Open ended
Fizetés típusa
Fixed salary + variable pay
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Personal and team coaching
Bónusz
Hosszútávú ösztönzők (pl részvény, társtulajdon)

Munkaidő

Weekly working hours
40 hours
Flexible working hours  - Upon discussion
Home office  - Upon discussion

Mit csinálunk

A Bene Studio az egészségügyi mobilfejlesztő csapat. A mobilhoz kapcsolódóan okoseszközöket, IoT és big data rendszereket fejlesztünk. Ennélfogva kiemelt figyelmet szentelünk a kutatásnak és tervezésnek, folyamatosan keressük az új technológiákat és megoldásokat. Fontos számunkra, hogy a munkánkkal segítünk az embereknek egészségesebben élni.

BeneHealth.co
Platformunk, okos egészségügyi fejlesztések alapja

MediCall
3 országban induló 'Uber orvosokkal' appunk

Együtt sportolunk
Foci, ping-pong, darts. Szeretünk játszani :)
Ne hagyd, hogy a realitás befolyásolja a céljaidat :) Küldetésünk, hogy segítsünk az embereknek jobb életet élni. Ezért együtt gondolkodunk, szenvedélyesen dolgozunk és csúcstechnológiát alkalmazunk.
Bálint Alapító & CEO

Flexibilis
Támogatjuk a családi és egyéni céljaidat

React Native
iOS & Android fejlesztés bővülő senior csapattal

Terméktervezés
Ötlet » finomhangolás » piaci növekedés

Cloud Architecting
Modern, komplex rendszereket tervezünk

Egyészségügyi fókusz
Az okos egészségügyi és mobilapp fejlesztő csapat

Grill az erkélyen
A kedvencedet sütjük ebédre hetente az irodában :)

Belső képzés
Havi 2 nap workshop, mentorálás, konferenciák

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Az iroda erkélyén grillezünk

2

Szülinapoztok együtt az irodában?
Mindent megünneplünk, őrült ajándékokkal

3

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Meetup, workshop, sör, foci

A66 tech központ
Tech cégek az év irodaházában (2016)

Tudás-megosztás
Meetupokon, workshopokon adunk elő és publikálunk
Nincs tökéletes szoftver, mindet emberek írták:) A mi célunk mégis az, hogy a legmagasabb minőségű mobil termékeket készítsük. A város legjobb senior React Native és Cloud Architect csapatát építjük.

Ádám Alapító & CTO

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.