Szakmai ismeretek

JavaScript ES6
HTML5, CSS animációk, SVG
Grafikai tervezés & eszközök
UX

Állás leírása

A célod élvonalbeli alkalmazások tervezése és fejlesztése egy úttörő React Native csapattal együttműködve.

Rólad

  • Naprakész vagy a dizájn trendekben, kreatív vagy, ugyanakkor alázatos a cél érdekében
  • Szenvedélyed a csapatmunka, tanulás és tudásmegosztás
  • Problémamegoldó vagy, nincs lehetetlen számodra
  • Analitikus és szintetikus gondolkodásod van
  • Felelősséget vállalsz a munkád minőségéért és a határidőkért

Iroda cím

Budapest, Andrássy út 66, 1062 Hungary

Feladatok

  • React Native elsajátítása
  • Élvonalbeli, interaktív UI felületek programozása
  • UI megoldások kutatása és prototipizálása
  • Mobil és IoT UX tervezése
  • Fejlesztők támogatása a terved implementálásában

Termékünkről

Your product team delivering high quality apps

Csatlakkozz a Bene Studiohoz, a React Native és React.js specialisták csapatához. Velünk gyorsan és folyamatosan sajátíthatod el a technológiát, miközben izgalmas és magas minőségű mobil- és webalkalmazásokon dolgozhatsz.

Missziónk

Magas minőségű alkalmazásokat fejlesztünk a legújabb technológiákkal, annak érdekében, hogy az emberek jobb életet élhessenek.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Bálint
			    									- Founder & CEO

Don't let reality affect your goals :) Our mission is to help people live a better life. We think together, work with passion.

Bálint , Founder & CEO

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé Kutatás + Fejlesztés Tech Bringabarát Jira Java CRM Felhő Frontend

Kétszavasok

We are proud of...
helping people live a better life
Hobby?
Darts, ping-pong, football, massage
Beer, wine or spirits?
Beer: brewed in the office
Favourite decor item?
Our christmas light deco on the wall

Internal Education

Sports Together

Fullstack Solutions

Product Development

Grill on the balcony

Dominant experience

Powerful Team Spirit

Knowledge sharing

Apps we develop

Flexible

About the workplace

What do you usually have for lunch together?We grill on the balcony of the officeDo you celebrate birthdays in the office? Everything! With the craziest surprisesWhat do you like doing together after working hours?Meetup, workshop, beer, volleyball

Why relocate?

The team won the Loveable Workplace Price operating in the bike, dog, and family-friendly Office of the Year 2016. We provide a MacBook Pro, mentoring, product demos and parties. We help each other in teamwork and support you to talk at conferences, meetups, workshops and to write articles.

Work in the heart of Europe, at the beautiful, safe and cheap Budapest! We help you with relocation, including adaptation guidance, flight ticket, temporary housing and visa services.

A66 tech hub

Mobile & Web

Itt követhetsz minket