Követelmények

  • PHP programnyelv

  • OOP szemlélet

  • PostgreSQL és MySQL ismeret

  • 2-3 éves munkatapasztalat

  • precizitás és biztonságos programozás

Budapest, Skála Metró Irodaház, Nyugati tér 1, 1066 Hungary

Munka leírása

Ha webes szoftvereket tervezel és fejlesztesz, és szeretnél egy barátságos és világszínvonalú csapat tagja lenni, akkor csatlakozz hozzánk!

Ha a szakmai elvárásaink közül valamelyiknek nem felelsz meg, DE mindened a fejlesztés és nyitott vagy a tanulásra, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • webes alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése, supportja
  • API-k használata, tervezése és fejlesztése
  • teljesítmény-optimalizálás
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása

Ha holnap kezdenél...

  • Megismerkednél a csapatokkal és a kollégákkal, megmutatnánk mindent az irodában.
  • Megkapnád az eszközeidet és a mentorod segítségével megismerkednél a rendszereinkkel, a projektekkel és azzal, hogy mivel is fogsz az elején kezdeni.
  • Együtt ebédelnénk és munka után valószínűleg egy sört is meginnánk a saját romkocsmánkban.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Sport hozzájárulás
Munkavállalói kedvezmény
Bónusz
Személyes eredményen alapuló bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz

Rólad

A BIG FISH-nél alap a nyitott hozzáállás, így szeretnénk, ha Te is ilyen lennél. Néhány példa:

  • csapatjátékos
  • érdeklődő az  új technológiák, szakmai újdonságok iránt
  • szeretne tanulni és fejlődni

Így jelentkezz

Küldd el az önéletrajzodat a max. 150 szavas bemutatkozásoddal (a fizetési igényed megjelölésével)!

Történetünk

1998 május
megalakul a BIG FISH
2000 április
első komplex webáruházunk átadása és indulása (GRoby)
2003 április
a Bortársasággal elkezdődött az együttműködés
2006 november
élesítjük a Librinek készített webáruházunkat
2009 augusztus
a Payment Gateway online fizetési megoldásunk első sikeres tranzakciója
2012 december
költözés a Nyugati térre az art irodánkba
2014 december
a BIG FISH BAND első nagy fellépése
2017 június
elindítjuk a Kosárérték e-kereskedelmi magazint
2018 február
You at this company :)

Mit csinálunk

Online rendszereket készítünk és teszünk egyre jobbá.  Megértjük a partnereink üzleti céljait, kitaláljuk, hogy az ő felhasználóik mitől lesznek boldogok, és hosszú távon dolgozunk azon, hogy közös sikereket érjünk el.  Szeretünk jól működő, hasznos és szép dolgokat alkotni.

AZ IRODÁNK

Még jobb ha...

  • komplex, nagy látogatottságú rendszerek

  • NoSQL technológiák és keresőmotorok

  • DevOps szemlélet

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

A kollégák és a családias hangulat. Jól tudunk együttműködni munkában és azon kívül is, mindenki segítőkész És van céges csoki és gyümölcs! :)

Szilvi Irodavezető

A munkahelyről

1

Mit esztek szívesen együtt?
Bogrács,pizza,Feribácsikifőzde

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Szabadulószoba,BIG FISH BAND!

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
Természetesen! Sok-sok tortával!

Kétszavasok

1

Sör, bor vagy tömény?
Sör - saját sörcsapunk van

2

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág, de télen inkább hosszú... :)

3

Ebéd?
Feribácsi kifőzdéje, hentes, közösen

4

Kedvenc dekor?
A Lounge-ban Pegazunikornis (nagy ló szobor)

Még keresed az álomállásod?