Követelmények

  • PHP tapasztalat

  • WordPress

  • CSS/HTML/JS ismeret

  • Adatbázis-ismeretek (MySQL, PostgreSQL)

  • Verziókövető rendszerek ismerete (GIT)

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Irányi u. 3, 1056 Magyarország

Munka leírása

Jelenleg egy WordPresshez értő PHP programozó munkatársat keresünk, aki magyar ügyfelünk komplex, WordPressen alapuló rendszerét segítené karbantartani és fejleszteni. Az ügyféllel jó együtt dolgozni, a feladatok sokszínűek, a munkában a rutinfeladatokon túl igazi kihívások is rejtőznek. A munkatársak összetartóak, új kollégánkként egy családias csapat tagja lehetsz (társasjátékozások és sok más).

Feladatok

  • Egy tényfeltáró médiafelület fejlesztése
  • A multisite-hoz tartozó blogok naprakészen tartása
  • Verziókövetés, könnyű tesztelhetőség megvalósítása

Rólad

Lelkes és türelmes vagy, bírod a kritikát, mersz kérdezni, nyitott vagy az újabb technológiák felé, jól osztod be az időd (akár túlórákra is), és nem ijedsz meg a kihívást jelentő feladatoktól. Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk!

Ha holnap kezdenél...

  • Először körbevezetnénk az irodában, és beavatnánk az itteni programozók rejtélyes és izgalmas életébe.
  • Két szakavatott kolléga mentoráltjaként ismernéd meg jövendőbeli feladatköreid.
  • A nap végén fáradtan, de boldog elégedettséggel térnél haza tőlünk.

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 16:00
Home office  - Igen

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges laptop
Különleges szörpök és kávék

Workflownk

"Hétfőn kiadják a PO-k a feladatot, kedden közlik a programozók, hogy készen van, szerdán mondják a junior PO-k, hogy bug van benne, csütörtökön a fejlesztőink szerint cache-el, pénteken pedig azt mondják, hogy ez feature és nem bug!"

A munkahelyről

1

Átlag életkor
38

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Társasjátékestek, kézműveskedés, sport

3

Van ebédszünet?
Igen, együtt szoktunk ebédelni

Jó tudni rólunk

- Egy iskola 3. emeletén dolgozunk, több független cég mellett

- Rugalmasak vagyunk, olyannyira, hogy rollerezünk az irodában!

- Támogatjuk dolgozóink mind szakmai, mind kreatív kiteljesedését

- Részfeladatoktól egész projektekig terjed a rád bízott feladatok köre

- Dolgozóink szeretnek az irodában lenni a jó hangulat miatt, de...

- ..a híres home office is megoldható nálunk; két hetente egy napot otthonról melózhatsz! ;)

Céges ünneplés
Természetesen nem kötelező egyetlen program sem

Mit csinálunk

Egy olyan start-up jellegű cég vagyunk, mely teljes körű IT-szolgáltatásokat nyújt különböző területeken: weblapok és applikációk szerkesztésétől kezdve helpdesk-szolgáltatásokon át akár cégek teljes IT-infrastruktúra kiépítéséig és üzemeltetéséig. A projektek teljeskörű menedzselése is a profilunk szerves részét képezi. Legfőbb programnyelveink a Ruby és a PHP.

Zöldek vagyunk
Ahány ember, annyi növény, legalább sok az oxigén.

Még jobb ha...

  • Lelkes és kitartó vagy

  • Imádsz programozni

  • Szereted a start-up jellegű cégeket

Játékból sosem elég
Az irodához rengeteg társas is tartozik!

Címkék

PHP Wordpress development MySQL Git Agile HTML/CSS

Kétszavasok

1

Légkondi vagy ablak?
Választhatsz, de a légkör mindig jó!

2

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Sőt, vicces feliratos póló!

3

Kedvenc dekor?
Star Wars poszterek és zöld növények

4

Sör, bor vagy tömény?
Ami folyékony, az jöhet

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.