Szakmai ismeretek

Értékesítési tapasztalat
Angol nyelvtudás
Kapcsolattartás
Kommunikációs készségek

Emberi tulajdonságok

Jó kommunikációs készség Rugalmasság Csapajátékos Fejlődésre való nyitottság

Állás leírása

Cégünk olyan kollégát keres, aki képes pozitív ügyfélkapcsolatok kiépítésére és fenntartására az értékesítési tevékenység területén. Szívesen kommunikál a partnerekkel angol nyelven. Munkád során hideg megkeresési módszereket is kell alkalmaznod. Ehhez elengedhetetlen a rugalmasság és a visszautasítás kezelésének képessége.

Az ideális jelentkező

Rugalmasság Kiváló angol nyelvtudás Magabiztos,határozott fellépés Nyitottság a visszacsatolásra Visszautasítás kezelése

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudomány
Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Debrecen, Kossuth u. 42, 4024 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
8:30 - 17:00
Ekkor kezdhetsz
Holnaptól

Juttatások

  • Autó
  • Coaching
  • Konferencia támogatási keret
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen kávé
  • Ingyen rágcsa
  • Házon belüli képzések
  • Tömegközlekedési bérlet
  • Csapatépítő programok
  • Képzési hozzájárulás
  • Utazási támogatás

Feladatok

  • Aktív lehetséges ügyfélszerzés
  • Pozitív ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Az értékesítési pipeline feltöltése, karbantartása
  • Lehetséges ügyfelek elérése hideghívással
  • Marketing részleggel történő együtműködés

Technológiák, eszközök

skype Slack Zoho CRM Thunderbird

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 35

Termékünkről

Szerver védelem

A szerverek védtelen élőlények. Általában békésen élnek többed magukkal, ámbár sötét árnyként leselkednek rájuk a ragadozó hackerek. Ellenük véd a BitNinja, szuper egyszerű (trendin: easy-to-use) rendszere, így vállalkozásod mindig biztonságban lesz.

Missziónk

A Bitninja Kft. Debrecen egyik rohamosan fejlődő startupja, mely nemzetközi piacra szolgáltat szerver védelmet. Célunk, hogy biztonságosabbá tegyük az internetet a kiberbűnözőkkel szemben, az általunk fejlesztett szerver védelmi rendszerrel, melynél az egyszerű használhatóság áll a fókuszban.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Nagyon jó csapat vagyunk, sok időt töltünk együtt. Hála az égnek rengeteg csapatépítő rendezvényünk van. Grillezés, mozizás, irodai bulik.

Németh Petra , HR manager

Fotó az irodáról

BitNinja Kft. - Fotó az irodáról

Munka-magánélet egyensúly

Munka
Magánélet

Csapatvideó

BitNinja Kft. - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Egyedi All in one Egyszerű Szakértő support

Történetünk

  1. 2018.03.02

    Elindítjuk Debrecen első IT Security témájával foglalkozó meetup sorozatát.

  2. 2017.04.05

    A második WHD részvételünk.

  3. 2016.03.17

    Az első WHD részvételünk.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Személyesen közvetlen a felettesnek. A heti meetingeken és írásos formában is. Igyekszünk minél több lehetőséget biztosítani nekik, hogy az ötletek ne maradjanak a fiókban.

Kedvenc tárgy az irodában

BitNinja Kft. - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Van egy több ezer könyvvel rendelkező online és offline szakmai könyvtárunk. (könyvekből sosem elég) Minden kollégát elküldünk legalább 1 tréningre évente. Minden évben részt veszünka németországi Cloudfest rendezvényén is.

Kétszavasok

Superpower?
Jedi erő
Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars!!!!

Ügyfeleink

BitNinja Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Szuper tágas és nyitott, nem mellesleg körbe vagyunk véve nagyon sok szuper finom kajázóval. (Van egy lőtér is 50 méterre tőlünk, ha le kell vezetni a stresszt). Ha kikapcsolódni szeretnénk, akkor van egy csocsónk, ping pong asztalunk, dartsunk és egy flipperünk is. Van egy külön fókusz szobánk, ahová ellehet vonulni, ha valaki egyedül szeretne dolgozni. A sétálást unó kollégáknak pedig, biztosítunk irodai rollereket.

Termékvideó

BitNinja Kft. - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

5 alapértékünk van, melyek a következőek:

- I'm Open minded

- I'm Unstoppable & enthusiastic

- I Can focus

- I'm geek

- I'm honest team player

Itt követhetsz minket

BitNinja Kft.

A hely, ahol szívesen dolgoznék

Nincs nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a csapatot! A feliratkozással a jövőben értesítést kaphatsz a választott cég aktuális nyitott pozícióiról.

BitNinja Kft. további nyitott pozíciói