Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Szoftverfejlesztő

Középszintű

Csapat tagjaként egyedi szoftverek fejlesztésében való aktív részvétel. JAVA technológiák széles skálájának alkalmazása minimum 2 éves tapasztalattal.

Egyéb projektjeinkbe történő átjárhatóság C#/.NET Core, WebAssembly, Mobil Applikációk, valamint Node-RED, Javascript és további microcontroller, beágyazott rendszer programozása (Python, C/C++) technológiák.

Szakmai ismeretek

2+ év JAVA backend tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Agilitás, nyitott szemléletmód Önálló munkavégzés képesség

Előny, ha...

EGYSZERŰBBEN BEKAPCSOLÓDSZ A MINDENNAPOKBA, HA:

  • Ismered a GIT forráskezelőt.
  • Használtál már valamilyen feladatkezelőt, Jira/Confluence vagy YouTrack/GoogleDrive ismerete előnyös.

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Az ideális jelentkező

SIKERES LESZEL, HA RENDELKEZEL A KÖVETKEZŐKKEL:

  • Minimum 2 éves JAVA backend tapasztalat
  • Jó objektumorientált programozási és tervezési készségek
  • Igényesség a minőségre és értékteremtő szállításra
  • Nyitottság a csapatba illeszkedéshez és a személyes fejlődésre
  • Jó angol nyelvtudás legalább írásban

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé
Képzés
Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP Kártya Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Parkolási támogatás
Egyéb

Az éves fizetett szabadság kereted kiegészül nálunk akár 4 nappal maximum 26 napig, hogy Neked is legyen több lehetőséged a pihenésre, feltöltődésre.

Objektív értékelésű fejlesztői szintek és visszajelző beszélgetések által akár negyedévente léphetsz előre.

Feladatok

  • Részvétel robosztus és skálázható backend rendszerek fejlesztésében.
  • Részvétel felhasználói élményt nyújtó front-end felületek fejlesztésében.
  • Új funkciók tervezése, megvalósítása és tesztelése.
  • Szoros kapcsolattartás az ügyfelekkel. Transzparens, érthető kommunikáció.
  • Rendszeresen egyeztetés az igények, a megvalósítás állapotáról, elakadásokról.

Technológiák, eszközök

Linux JavaScript .NET, C# C / C++ Python Docker container Java, JavaSpring Node-RED WebAssembly

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció írásban

Iroda cím

Szeged, József Attila sgrt. 115, 6723 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
37,5 óra/hét
Törzsidő
10:00 - 16:00

Így dolgozunk mi

Közösségünket kölcsönös bizalom jellemzi. Magas szakértelemmel rendelkező színes egyéniségek segítenek abban, hogy jó hangulatban töltsd mindennapjaidat, kreativitásod kiteljesedjen, képességeid és tehetséged legjavát tud nyújtani.

Scrumban módszer irányelvein alapul a munkavégzésünk. Adminisztráció minimalizálásával, átláthatóság és monitorozhatóság biztosításával dolgozunk.

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 60
16-25 fő
23 - 60

Termékünkről

Smart in-Flow IoT Platform, Egyedifejlesztés

A) Sajátfejlesztésű Smart in-Flow Platformunkkal eszközt adunk a digitális transzformáció megvalósításához. Célpiacunk azok a középvállalkozások, akik szeretnének rugalmassá válni és valósidejű információkra építeni a stratégiájukat, döntéseiket, folyamataik menedzsmentjét.

B) Egyedi szoftverek és hardverek fejlesztése. Kiemelkedő mérnöki tudást igénylő projektek minőségi, eredményes megvalósítása.

Missziónk

Digitális átalakulást segítő, üzleti értéket teremtő, felhasználói élményt nyújtó, új generációs minőségi megoldások szállítója.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anti
			    									- Medior szoftverfejlesztő

A társaság, a vezetőség rugalmassága és a projektek változatossága hiányoznának legjobban. Szerencsére mindhárom aspektus megfelelő nálunk.

Anti , Medior szoftverfejlesztő

Fotó az irodáról

Bitotron Kft - Fotó az irodáról  - Szeged, József Attila sgrt. 115, 6723 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

skálázhatóság valósidejű információ sebességre optimalizált minimalizált hálózati terhelés rendszereket integrál testreszabható bővítő modulok automatizált vezérlés kis hardveres erőforrás igény szabványos megoldásokra épít

Történetünk

  1. 2010

    Bitotron Kft megalakítása. Kiszervezett cégekben dolgozunk. Szaktudásunk miatt keresetté váltunk.

  2. 2018

    Jelentősebb befektetés által elindult egy tudatos cégfejlesztés már a Bitotron Kft. kereteiben.

  3. 2019

    Új menedzsment és cégfejlesztési stratégia kidolgozása.

  4. 2020

    A piacon egyedülálló rugalmasságot biztosító Smart in-Flow IoT Platform fejlesztése.

  5. 2021

    Akvizícióval a Smartindy Kft. leányvállalata lettünk. Első sikeres ipari digitalizációs projektek.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Lapos szervezetünkben támogatjuk a nyílt kommunikációt, ösztönözzük a kreatív ötleteket és az önállóságot. Bátorítjuk a kritikus gondolkodást és a kockázatvállalást.

Kedvenc tárgy az irodában

Bitotron Kft - Kedvenc tárgy az irodában  - Szeged, József Attila sgrt. 115, 6723 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Valós projektben részvétel mentorálással, csapat támogatással. Egyre komplexebb feladatok által biztosított a fejlődés kutatási idő alokálással. Heti rendszerességű tudásmegosztás. Online tanfolyamok.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ami számodra megfelelő. Lazán, de igényesen.
Ebéd?
Együtt a konyhában.
Sör, bor vagy tömény?
Vajdasági pálinka.

Ügyfeleink

Bitotron Kft - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Irodánk elérhető rövid idő alatt. Sokan gyalog járnak, de kerékpárúton vagy villamossal is jól megközelíthető a fenntarthatóság jegyében. Az autósoknak elegendő parkolóhely áll rendelkezésre. A csapatok jó hangulatú különálló szobákban fejlesztenek. Udvaron lehetőség van levegőzni a szünetekben, a konyhában, a kanapén megbeszélhetőek a napi események a finom kávé, tea, gyümölcs fogyasztása közben.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Gyere a csapatunkba nyitottsággal. Velünk megtanulod az értékteremtésre törekvést, felelősségvállalást és a nyitott kommunikációt. Az élményekben gazdag off-site programokon örülünk, ha aktív vagy.

Itt követhetsz minket