Bizalmi Kör - Vezetői klubokBudapest, Soroksári út 48, 1095 Magyarország

B2B Sales Menedzser

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Ebben a pozícióban az ország legjobb cégvezetőivel kerülsz kapcsolatba, egy erős brand, a Bizalmi Kör segítségével.

Feladatod a klub tagjainak támogatása, új klubtagok akvirálása, a klub elnökségének összefogása.

Két klubot fog hozzád tartozni, kb. 70 ember.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő8:30 - 15:00

Feladatok

Klubtagok támogatása
Új klubtagok akvirálása
A klub elnökséggel való együttműködés
A klub képviselete konferenciákon, rendezvényeken

Technológiák, eszközök

Irodák, tárgyalók |Heti meetingek |Profi riport rendszer |Legújabb eszközök |ActiveCampaign

Szakmai ismeretek

  • Szolgáltatás sales tapasztalat4 / 5
  • CRM rendszer ismerete (min.1.)3 / 5
  • Tárgyalástechnika4 / 5

Végzettség

MenedzsmentNem kell papír

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint

Emberi tulajdonságok

Fejlődni akar |Fegyelmezett |Következetes |Professzionális

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Peti
Roli
Bettina

Így dolgozunk mi

Történetünk

  • 2011-08-25Az első Bizalmi Kör rendezvény
  • 2014-12-12Az első Bizalom Gála
  • 2015-05-19Az első Bizalom Nap
  • 2015-08-10Az első #miaterved Mastermind csoport
  • 2016-08-23BIX - Innováció bemutatása
  • 2017-11-10Átalakulás klubrendszerré, a mostani TOP és MRD+ Klubok megalakulása
  • 2018-05-24Átléptük az előző éves forgalmat

Ettől különleges a termékünk

Innovatív megoldások |Gyors fejlődés |Élmény a tagok számára |Rendkívül magas minőség |Bejáratott, jó piaci megítélés |Vezetők a középpontban

Termékünkről

Vezetői Klubok, Mastermind csoportok, BIX

Az ország leggyorsabban fejlődő vezetői szervezete!

Célpiac: Cégtulajdonosok, első számú vezetők.

  • Tapasztalatmegosztás
  • Kapcsolati háló megosztása
  • Inspiráció, feltöltődés

3 klubunk van: 50M+ , 500M+, 1MRD+ éves forgalom feletti cégek vezetőinek.

A klubok mellett nagy sikerrel működtetünk MASTERMIND csoportokat, ahol cégvezetők dolgoznak egymás kihívásain.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Munkaidőben csak sör :)
Légkondi vagy ablak?
Nyáron is kabát. Roli állítja a klímát
Superpower?
Odafigyelés

Így képezzük a kollégákat

- Belső képzések

- Belső mastermind / tudásmegosztás

- Külső képzések

A cég gyorsan növekszik. Minden munkatárs fontos, hiszen senki nem robotmunkát végez.

Mindenkinek a gondolataira, tapasztalataira számítunk.

Minden. Az emberek, az, hogy alkothatok, hogy tudom, hogy olyat csinálunk, aminek van értelme. Imádom.

Gangel Péter

Alapító tulajdonos

Kreativitás

Fegyelmezettség

Céltudatosság

"Többet akarás"

Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan - Luxy

Csapatvideó

Csapatvideó