Követelmények

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Aktív, folyékony angol nyelvismeret

  • Megoldásorientált személyiség

  • Asszertív kommunikáció

Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

A szakma legjobb szakembereivel dolgozunk együtt, és célunk, hogy tovább tudjuk bővíteni a feketeöves csapatunkat, és képesek legyünk az Ő elköteleződésüket és elhivatottságokat elérni, ez a HR fókuszterülete különböző innovatív megoldásokkal.

Feladatok

  • HR folyamatok fejlesztése és működtetése
  • End to end recruitment IT területen
  • TÉR folyamatokban való részvétel
  • HR kontrolling terület kialakítása
  • Rendezvényszervezési feladatok

Rólad

Mindig is könnyen megértetted magad a kollégáiddal, üzlettel, menedzsmenttel? Rendelkezel kellő meggyőző képességgel, hogy javaslataidat meg is valósítsd? Képes vagy jól zsonglőrködni az információkkal? Valamint őszintén érdeklődsz az IT szakma iránt?

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg + jutalék
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Bónusz
Éves bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
10:00 - 16:00
Home office  - Igen
2 nap per hét

Mit fogsz tanulni

  • HR terület csínját bínját
  • Asszertív kommunkikációt
  • Innovatív toborzási technológiákat
  • Employer branding hasznosságát

Rólunk

A HR csapat gyakorlatilag mindenkivel kapcsolatban áll a cégben, de hangsúlyos a két unit vezetőnkkel az együttműködés, támogatjuk őket az új feketeöves kollégák toborzásával, és az elköteleződésünk növelésével. Employer branding témával kapcsolatban a marketinggel kooperálunk. Jellemző az egész működésünkre a barátságos nyitott hozzáállás, hozzánk igazán könnyedén be lehet illeszkedni.

video

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

menedzsment

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

Kétszavasok

1

Sör, bor vagy tömény?
ebben a sorrendben

2

Bringa, BKV vagy autó?
változó

3

Nemek aránya?
fejlesztő cégként szerinted? :)

4

Mac vagy PC
PC

5