Követelmények

  • Java EE7

  • Oracle Database

  • JAX-WS

  • Git

  • REST

Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

Ez valami új, amivel eddig még nem volt dolgod.

Banki ügyfelünket kell támogatnod a PSD2 direktíva által elvárt digitális átállásban.

Feladat és kihívás egyben!

Feladatok

  • PSD2-es rendszerfejlesztés új megoldásokkal
  • Együttműködés IT Analyst-okkal és Architekt-tel
  • BPM technológiák nyomonkövetése

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Megbeszélés szerint
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás
Sport hozzájárulás

Rólad

Szereted a saját ötleteidet belevinni a projektbe.

Unod már az elavult, régi architektúrákat - valami újat keresel.

Könnyedén beszélsz másokkal, magyarul és angolul egyaránt.

Ha holnap kezdenél...

  • Megismernéd a banki rendszert, majd elkezdenél gondolkozni annak továbbfejlesztésén.
  • Ötletelnél a csapattal, hogy mit hogyan lenne érdemes csinálni.
  • Megbeszélnéd az üzlettel hogy hogyan álltok, mik a következő lépések.

MIÉRT BLACKBELT?

A nevünk egyben Ars Poetica-nk is. Azokat a magyar IT-sokat keressük, akik a legjobbak a szakmájukban, csakúgy, mint a karatéban a fekete övesek. Olyan kollégáink vannak, akik egyedülállóan magas színvonalat képviselnek a saját szakterületükön.

Ha úgy gondolod, tudásod alapján közénk tartozol, jelentkezz és legyél Te a következő Feketöves csapattag!

School is out
a gyerekek megszállták a BlackBelt irodát :)

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

Amikor mi éhesek vagyunk, azt komolyan gondoljuk.

BB meetup_szülinap
Havonta összejövünk :)

menedzsment
video

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.