Követelmények

  • aktív angol nyelvtudás

  • kiváló kommunikációs készség

  • proaktív személyiség

  • kiváló szervezőkészség

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Királyfürdő u. 4, 1027 Magyarország

Munka leírása

Amiért ez a neked való pozíció:

- részmunkaidőben délutánonként tudsz dolgozni;

- változatos feladatok várnak egy dinamikusan fejlődő, épülő cég tagjaként.

Ha diákként vagy kismamaként részmunkaidős lehetőséget preferálsz, ez egy remek lehetőség számodra.

Feladatok

  • telefon kezelése
  • jelöltek/ügyfelek fogadása
  • postázási feladatok ellátása
  • irodaszerek és egyéb beszerzések bonyolítása
  • együttműködés társosztályokkal

Heti munkaidő
20 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Home office  - Nem

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva

Mit csinálunk

A hazai IT szektor egyik legdinamikusabban fejlődő IT megoldásszállító vállalata vagyunk. Nagyvállalati szoftvermegoldásokkal, informatikai projektek minőségbiztosításával, egyedi üzleti alkalmazásokkal és professzionális IT erőforrásokkal foglalkozunk.

Összekötjük az ország legjobb IT szakembereit az ország legérdekesebb IT projektjeivel.

menedzsment
video

School is out
a gyerekek megszállták a BlackBelt irodát :)

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
személyesen és rendszeresen

2

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
sörözünk, túrázunk, focizunk

3

Szülinapoztok együtt az irodában?
tortával és koccintással, ahogy illik :)

Amikor mi éhesek vagyunk, azt komolyan gondoljuk.

BB meetup_szülinap
Havonta összejövünk :)

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.