slide image 1
slide image 2
1 / 2
Bomo Art BudapestBudapest, József krt. 38, 1085 Magyarország

Részmunkaidős eladói állás a Bomo Art Budapest-nél

Medior |Részmunkaidős |Sales |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Szeptemberi munkakezdéssel keressük azt a kedves jelentkezőt, aki szeretne a Bomo Art csapat tagja lenni, és csodás munkakörnyezetben eladóként dolgozni a Várkert Bazárban található üzletünkben.

Munkabeosztás: Heti három vagy négy napos munkavégzés, változó napokon.

Ha szereted a papír és bőr illatát, az írószerek világát, jó a kisugárzásod és jól kommunikálsz az emberekkel, itt a helyed.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő10:00 - 18:30

Feladatok

Vásárlók kiszolgálása,
Készletnyilvántartás,
Beérkező árú installálása,
Kassza és terminál kezelés

Technológiák, eszközök

Kassza |Terminal

Szakmai ismeretek

  • Angol nyelvtudás4 / 5
  • Kommunikációs készségek5 / 5
  • Eladói tapasztalat4 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Konfliktuskezelő |Jó kommunikácós készség |Proaktív |Képes önállóan dolgozni |Rugalmasság

Történetünk

  • 1997-08Megalakult Bomo Art Budapest
  • 2000-01Megnyílik a Bomo Art Pest a Régiposta utcában
  • 2010-09Első londoni kiállítás
  • 2015-05New York Stationery Show
  • 2016-05Várkert Bazár, a Bomo második boltja
  • 2020-0520 éve nyílt meg a Bomo Art Budpest, elismerés az V. kerülettől

Ettől különleges a termékünk

Csak ternészetes alapanyagok |Egyedi dizájn |Exkluzív |Sokan ismerik a Bomo Art nevét |Maximum minőség |Kézműves manufaktúra

Termékünkről

Bomo Art Budapest

A Bomo Art Budapest az elmúlt 25 évben felépítette a legjelentősebb hazai papírbirodalmat két gyönyörű budapesti üzlettel és több mint 50 nemzetközi és 20 hazai viszonteladót számláló kereskedelmi hálózattal. A Bomo Art vállalt célja, hogy életben tartsa és népszerűsítse a kézművesség és a kézzel való írás hagyományát.

A manufaktúra azok számára alkotja tárgyait, akiknek szenvedélye a papír.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó

Kétszavasok

Legbüszkébb
Az elmúlt 25 évre
Ebéd?
Bármi
Átlag életkor?
35

Így képezzük a kollégákat

Nincs ilyen nálunk.

Nálunk mindenki elmondhatja a véleményét.

A flexibilitás és a társaság. Az állandó megújulás, a szabadság.

Ágoston Nóra

Account Manager

Jó kommunikációs készség, rugalmasság, alaposság, humor.
Melyik híres ember lenne a cég?

Audrey Tatou - Művészlélek

Bomo Art Várkert bazár