slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
Budaörsi Ifjúsági KlubBudaörs, Károly király u. 3, 2040 Magyarország

média szerkesztő- és szervező

Gyakornok |Részmunkaidős |Marketing, PR |Budaörs
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Te vagy a mi emberünk ha: otthon vagy a Facebook, Instagram és a honlapkezelés világában, csináltál már vala hírlevelet, szeretsz emailezni és telefonálni, nem okoz gondot a Word és az Excel használata, szívesen elkészíted a klub éves marketing költségvetését, rendszeres kapcsolatot tartasz a nyomdával és helyi médiával, ha nem gond neked havi 1-2 plakátterv elkészítése Photshopban vagy Canva-ban!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő
Törzsidő10:00 - 14:00

Feladatok

árajánlat kérés, megrendelése előkészítése
helyi médiával kapcsolat tartás (tv, rádió, újság)
éves marketing terv készítése
Facebook oldal és honlap kezelése
grafikai anyagok elkészítése Photoshopban

Technológiák, eszközök

Facebook |Google termékek (drive, gmail) |Windows 10 |Excel, Word

Szakmai ismeretek

  • Adobe Photoshop3 / 5
  • Canva3 / 5
  • Facebook5 / 5
  • Instagram5 / 5
  • WordPress5 / 5

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudományBA diploma
Kommunikáció- és médiatudományKiegészítő képzés

Nyelvtudás

MagyarTársalgási szint

Precizitás |Nyitottság, rugalmasság |Agilis, proaktív |Ügyfélorientált gondolkodás |Kreativitás, új ötletek

Leendő csapatod képekben

Így dolgozunk mi

  • 2012-03-01ünnepélyes újranyitás, több éves szünet után ismét kinyitottunk egy 3 napos programsorozat keretében
  • 2014-01-01bővült a csapatlétszám a jelenlegi 6 főre:
  • 2017-11-01ERASMUS + Ifjúsági területen aktivitás regionális és nemzetközi szinten

Ettől különleges a termékünk

Sokszínű |Programokban gazdag |Vidám

Termékünkről

Ifjúsági klub

Célunk, hogy olyan együttműködéseket alakítsunk ki a budaörsi és környező gyermekekkel és ifjúsággal foglalkozó intézményekkel, melyek során produktív szabadidős és kulturális élményeket adhatunk.

Igyekszünk a múlt tapasztalatait ötvözni a jelenkor igényeivel és egy színes, fiatalos, vidám légkört kialakítani.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Mindhárommal könnyen megközelíthető
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak lazán
Superpower?
Az ifjúság

Minden fejlődési lehetőséget támogatunk,lépést tartunk a változásokkal és jól adaptáljuk őket a mindennapi életünkben.

Szeretünk időt és teret adni a kollégák egyéni és szakmai fejlődésére.

Csapatmunkában dolgozunk, mindenki véleménye számít beosztástól függetlenül. Jó ötlete mindenkinek van, csak a lehetőséget kell megadni,hogy valóra is váljon!

A Klub. Szinte a második otthonom, az épület felújításában a kezdetek óta részt veszek és a mai napig igyekszem csinosítani a látogatók számára.

Juli

intézményvezető

vidámság

rugalmasság

kreativitás

fiatalos szemlélet

empátia

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky - Túlélő

Előtér

Kuckó

Kávézó

Galéria és közösségi tér

Kert