Szakmai ismeretek

Kapcs.üzemű és lineáris tápok
Analóg áramkörök ismerete
Műszaki angol nyelvtudás

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Feltalálja magát Esetenként utazási hajlandóság

Még jobb, ha...

Altium Designer
MATLAB
HW közeli programozás
LTSpice

Állás leírása

Műholdakhoz (4,5 kg-tól a 1,5 tonnáig) fejlesztenél tápegységeket, aminek 1-10 évig kell tápfeszültséggel ellátni a kiszolgáló egységeket és a hasznos terhet. PCB tervezésben is otthon vagy (lehetőleg rétegfüggetlen tudással 2-től-8-ig), mivel amit megterveztél, be is kell húznod és le is kell tesztelned. Egy csapatban dolgoznál a digitális és a szimulációs csapattal valamint a gépészeinkkel.

Az ideális jelentkező

Önálló Jó kommunikációs készség Analitikus gondolkodású 1-2 éves tapasztalat

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
MA diploma

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., 1097 Hungary

Munkaidő

Törzsidő
9:30 - 15:00
Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
500 000 — 700 000 Ft

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Házon belüli képzések
  • Telefon
  • Parkolási támogatás
  • Csapatépítő programok
  • Utazási támogatás

Feladatok

  • Műholdfedélzeti tápok tervezése
  • Tesztek kidolgozása
  • Analóg áramkörök tervezése
  • Modul-és rendszerkövetelmények készítése
  • Rendszerterv, kapcs.rajzok, NYHL terv.

Technológiák, eszközök

Jira Confluence MATLAB LTSpice Altium Designer és Vault

Így dolgozunk mi

Van egy testre szabott agilis munkamódszerünk, ami többnyire működik :)

A csapat számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 50

Mit fogsz tanulni

  • Bármit, amiről Zoli mesél
  • Hogyan is működik az űripar
  • Mi is az a madarazás

Felszereltség

Jól felszerelt laborban dolgozhatsz

Van mosogatógépünk és már zuhanyzónk is! :)

Első napod

  • Gábor, Péter és Anita felvilágosítana, mi merre hány méter :)
  • Megkapnád az asztalod és a többiektől egyéb hasznos infókat
  • Megismerkednél a JIRA-val

Termékünkről

A modern kori űrversenyben saját kis-műholdas technológiák tervezésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozunk. Ez lefedi a küldetéstervezést, szimulációt, műhold fedélzeti hardver- és szoftvertervezést, gyártást, tesztelést, felbocsátást és az űrrendszer üzemeltetését is. Célunk tovább erősíteni a hazai űripart és egyre nagyobb szerepet vállalni az európai küldetésekben is.

Ettől különleges a termékünk

Tech Agilis Elektronika Napi standup Légi- és űripar CAD

Történetünk

  1. 2012.02

    Masat-1, az első magyar műhold felbocsátása

  2. 2012.04

    Megalapítjuk a C3S kft-t

  3. 2012.05

    A Magyar Űripari Klaszter tagja leszünk

  4. 2014.02

    Megszerezzük az első űripari megbízást

  5. 2015.06

    Bekapcsolódunk a PLATO 2.0 exobolygó-kutató műhold fejlesztésébe

  6. 2016.06

    Elindul a RADCUBE űridőjárás-megfigyelő magyar műhold fejlesztése

  7. 2017.10

    Bekapcsolódunk a SMILE (röntgenteleszkóp) műhold fejlesztésébe

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Bármelyik lehetséges
Star Wars vagy Ben Hur?
SW természetesen!
Ebéd?
11-től már kopog a szemünk

Ügyfeleink

C3S Kft. - Ügyfeleink

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

A munkahelyről

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Gokart, szabadulószoba, sörözés
Átlag életkor
30
Szülinapoztok együtt az irodában?
Természetesen! :)

Itt követhetsz minket