Szakmai ismeretek

Digit. kapcstech. ismeretek
C/C++
Memória illesztése
Beágy. komm. protokollok ism.
Műszaki angol nyelvtudás

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Feltalálja magát Utazási hajlandóság

Még jobb, ha...

Altium Designer
MATLAB
EMC/EMI ismeretek

Állás leírása

Műholdakhoz (4,5 kg-tól a 1,5 tonnáig) fejlesztenél digitális, beágyazott alrendszereket, aminek 1-10 évig kell kiszolgálnia a platformot és a hasznos terhet. PCB tervezésben is otthon vagy (lehetőleg rétegfüggetlen tudással 2-től-8-ig), mivel amit megterveztél, be is kell húznod és le kell tesztelned. Egy csapatban dolgoznál az FPGA-s, analógos és a szimulációs csapattal valamint a gépészeinkkel.

Az ideális jelentkező

Önálló jól kommunikál 2-3 éves tapasztalata van

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
MA diploma

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., 1097 Hungary

Munkaidő

Törzsidő
9:30 - 15:00
Ekkor kezdhetsz
Azonnal

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
350 000 — 500 000 Ft

Juttatások

  • Ingyen kávé
  • Házon belüli képzések
  • Telefon
  • Parkolási támogatás
  • Csapatépítő programok
  • Utazási támogatás

Feladatok

  • Műholdfedélzeti berend. digitális hw tervezése
  • HW-közeli programozás
  • Modul-és rendszerkövetelmények dokumentálása
  • NYHL tervezés
  • HW/SW komponensek tesztelésének tervezése

Technológiák, eszközök

Jira Confluence MATLAB

Így dolgozunk mi

Van egy testre szabott agilis munkamódszerünk, ami többnyire működik :)

A csapat számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 50

Mit fogsz tanulni

  • Bármit, amiről Zoli mesél
  • Hogyan is működik az űripar
  • Mi is az a madarazás

Felszereltség

Jól felszerelt laborban is dolgozhatsz az irodád mellett

Van mosogatógépünk és már zuhanyzónk is! :)

Első napod

Gábor, Péter és Anita felvilágosítana, mi merre hány méter :)

Megkapnád az asztalod és a többiektől egyéb hasznos infókat

Megismerkednél a JIRA-val

Termékünkről

A modern kori űrversenyben saját kis-műholdas technológiák tervezésével, gyártásával és üzemeltetésével foglalkozunk. Ez lefedi a küldetéstervezést, szimulációt, műhold fedélzeti hardver- és szoftvertervezést, gyártást, tesztelést, felbocsátást és az űrrendszer üzemeltetését is. Célunk tovább erősíteni a hazai űripart és egyre nagyobb szerepet vállalni az európai küldetésekben is.

Ettől különleges a termékünk

Tech Agilis Elektronika Napi standup Légi- és űripar CAD

Történetünk

  1. 2012.02

    Masat-1, az első magyar műhold felbocsátása

  2. 2012.04

    Megalapítjuk a C3S kft-t

  3. 2012.05

    A Magyar Űripari Klaszter tagja leszünk

  4. 2014.02

    Megszerezzük az első űripari megbízást

  5. 2015.06

    Bekapcsolódunk a PLATO 2.0 exobolygó-kutató műhold fejlesztésébe

  6. 2016.06

    Elindul a RADCUBE űridőjárás-megfigyelő magyar műhold fejlesztése

  7. 2017.10

    Bekapcsolódunk a SMILE (röntgenteleszkóp) műhold fejlesztésébe

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Bármelyik lehetséges
Star Wars vagy Ben Hur?
SW természetesen!
Ebéd?
11-től már kopog a szemünk

Ügyfeleink

C3S Kft. - Ügyfeleink

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

A munkahelyről

Mit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?
Gokart, szabadulószoba, sörözés
Átlag életkor
30
Szülinapoztok együtt az irodában?
Természetesen! :)

Itt követhetsz minket