Szakmai ismeretek

Magas szintű Angol nyelvtudás
Megoldásfókusz és proaktivitás
Min.3év ügynökségi tapasztalat
Kiváló íráskészség
Projektmenedzsment-tapasztalat

Emberi tulajdonságok

Együttműködő Tanulni vágyó nyitott Kezdeményező Csapatvezető

Még jobb, ha...

SM-kampány tapasztalat
Iparágak beható ismerete
Más idegen nyelv ismerete
Média működésének ismerete

Állás leírása

Kommunikációs kampányokon dolgozol majd, 3-4 ügyféllel, néhány esetben angol nyelven, így a stabil angol nélkülözhetetlen. Ehhez a pozícióhoz kell az ügynökségi tapasztalat, a csapatban való működés képessége. A feladataid része lesz az operatív csapatod vezetése, a médiamunka, rendezvények szervezése, de számítunk rád kreatív kampányok tervezésében is. Szakmai önéletrajzzal tudsz jelentkezni.

Az ideális jelentkező

Kiváló angol nyelvtudás Proaktív attitűd 3 év ügynökségi tapasztat Kiváló íráskészség Projektmenedzsment tapasztalat

Végzettség

Egyéb
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Seregély u. 5, 1037 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
09:00 - 18:00
Ekkor kezdhetsz
Holnaptól
Szabadnapok egy évben
Mt. szerint

Fizetéssáv

Havi bruttó fizetési sáv
Nem adom meg

Juttatások

  • Coaching
  • Ingyen kávé
  • Telefon
  • Notebook
  • Sportolási támogatás
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Kommunikációs tanácsadás
  • Kampánymenedzsment
  • Csapatiránytás
  • Ügyfélkapcsolat-tartás
  • Újszerű kezdeményezések

Technológiák, eszközök

skype MS Office GoogleDrive Saját fejlesztésű szoftverek CrisisComPass

Így dolgozunk mi

Csapatban dolgozunk, egymást támogatva, figyelve, hogy a feladatok szolgálják mindegyikőnk fejlődését, de azért lehetőleg ne legyenek túl nagyok se azok a kabátok, amiket magunkra veszünk. Több szint van, de mégis elég lapos a szervezet, a lényeg, hogy jó minőségben oldjunk meg feladatokat közösen.

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 51

Mit fogsz tanulni

  • Nemzetközi sztenderdek PR-ben
  • Stratégiai tervezés
  • Insight építés
  • Díjnyertes projektek építése
  • Válságkommunikációs építkezés

Felszereltség

Laptopok, mobilok, kamera, digitális diktafon, díszpók (ez plüss), saját kávézó profi kávégéppel, amit csak kívánhat a kommunikációs szakember.

Ne jelentkezz, ha ...

  • Nincs ügynökségi tapasztalatod
  • Nem beszélsz jól angolul
  • Nem csatolsz önéletrajzot

Juttatások még

# Versenyképes bér

# Bónusz teljesítmény alapján

  • # Üzletszerzési jutalék

Termékünkről

Kommunikációs tanácsadással foglalkozunk. Történeketeket mesélünk el, partnereinkkel közösen. Nem hiszünk az öncélú kreativitásban, de hiszünk a stratégiában. Ennek köszönhetően a külső kommunikációs hálózatok, a válságkommunikációs struktúrák és a munkáltatói márka kialakításának specialistáivá váltunk. Partnerei vagyunk a világ egyik legnagyobb pr ügynökségének, az amerikai Fleishman Hillardnak

Mi hiányozna, ha elmennék?

Bíró Szilvia
			    									- Groupama Biztosító

"Megismertek, értenek, támogatnak bennünket. Hol a tapasztalatukon alapuló klasszikus, hol az éberségükre építő új eszközökkel."

Bíró Szilvia , Groupama Biztosító

Ettől különleges a termékünk

Reklám, PR Média Online Media

Kétszavasok

Átlag életkor?
örökké fiatalok
Superpower?
Andris, a follow-up pápa
Csúszás vagy túlóra?
túlóra. egyértelmű

Termékvideó

Café PR - Termékvideó

A munkahelyről

Átlag életkor 31,5

Fiú/lány arány 40/60

Hogyan adunk visszajelzést? Mentoring és rendszeres visszajelzés

Itt követhetsz minket