Képességek

Magas szintű Angol nyelvtudás
Megoldásorientált, proaktív attitűd
Legalább 3 év ügynökségi tapasztalat
Kiváló íráskészség
Projektmenedzsment-tapasztalat

Emberi készségek

Együttműködési készség Nyitottság Tanulni vágyás Kezdeményezőkészség

Még jobb, ha...

SM-kampány tapasztalat
Tanuláskészség
Más idegen nyelv ismerete

Állás leírása

Kommunikációs kampányokon dolgozol majd, 3-4 ügyféllel, néhány esetben angol nyelven, így a stabil angol nélkülözhetetlen. Ehhez a pozícióhoz kell az ügynökségi tapasztalat, a csapatban való működés képessége. A feladataid része lesz az operatív csapatod vezetése, a médiamunka, rendezvények szervezése, de számítunk rád kreatív kampányok tervezésében is. Szakmai önéletrajzzal tudsz jelentkezni.

Az ideális jelentkező

Kiváló angol nyelvtudás Proaktív attitűd 3 év ügynökségi tapasztat Kiváló íráskészség Projektmenedzsment tapasztalat

Végzettség

Egyéb
MA diploma
Egyéb
BA diploma

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Seregély u. 5, 1037 Magyarország

Munkaidő

Törzsidő
09:00 - 18:00
Ekkor kezdhetsz
Holnaptól
Szabadnapok egy évben
Mt. szerint

Juttatások

  • Telefon
  • Notebook
  • Csapatépítő programok

Feladatok

  • Kommunikációs tanácsadás
  • Kampánymenedzsment
  • Csapatiránytás
  • Ügyfélkapcsolat-tartás
  • Újszerű kezdeményezések

Technológiák, eszközök

skype MS GoogleDrive

A csapat számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 51

Ne jelentkezz, ha ...

  • Nincs ügynökségi tapasztalatod
  • Nem beszélsz jól angolul
  • Nem csatolsz önéletrajzot

Termékünkről

Kommunikációs tanácsadással foglalkozunk. Történeketeket mesélünk el, partnereinkkel közösen. Nem hiszünk az öncélú kreativitásban, de hiszünk a stratégiában. Ennek köszönhetően a külső kommunikációs hálózatok, a válságkommunikációs struktúrák és a munkáltatói márka kialakításának specialistáivá váltunk. Partnerei vagyunk a világ egyik legnagyobb pr ügynökségének, az amerikai Fleishman Hillardnak

Bíró Szilvia
			    									- Groupama Garancia Biztosító

A Café PR abban nyújt számunkra egyedit, hogy együtt gondolkoznak velünk. Megismertek, értenek, támogatnak bennünket. Hol a tapasztalatukon alapuló klasszikus, hol az éberségükre építő új eszközökkel

Bíró Szilvia , Groupama Garancia Biztosító

Ettől különleges a termékünk

Reklám, PR Média Online Media

Kétszavasok

Átlag életkor?
örökké fiatalok
Superpower?
Andris, a follow-up pápa
Csúszás vagy túlóra?
túlóra. egyértelmű

Termékvideó

Café PR - Termékvideó

A munkahelyről

Átlag életkor 31,5

Fiú/lány arány 40/60

Hogyan adunk visszajelzést? Mentoring és rendszeres visszajelzés

Itt követhetsz minket