Szakmai ismeretek

Online marketing
Stratégiai érzék
Üzleti szemlélet
Vezetői ambíciók

Emberi tulajdonságok

Kreatív Ügyfélközpontú Csapatvezetői készségek Analitikus gondolkodás Pontosság, precizitás

Előny, ha...

hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Google Ads minősítések

Google Analytics minősítés

Google Data Studio ismerete

Aktív kapcsolatrendszer

SEO ismeretek

talpraesettség

rugalmasság

Állás leírása

Az új kolléga feladata lesz, hogy kapcsolatot tartson az ügyfeleinkkel. Ötletel, kampányokat és stratégiát tervez, briefeli a grafikus, a szövegíró, a PPC-s kollégákat, összefogja a csapatokat. Riportál az ügyfeleknek, és prezentálja az új ötleteket. Piackutatást, versenytárselmezést készít, megvalósít. Megszervezi a kollégák külső és belső oktatásait, motiválja őket.

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól :)

Az ideális jelentkező

Minimum 5 éves ügynökségi tapasztalatod van.

Ismered a legfrissebb közösségi média trendeket: Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube.

Igényes, proaktív, gyors és precíz vagy.

Beszélsz angolul.

Nem a kifogásokat, a lehetőségeket keresed.

Kreatív ötleteid vannak, amiket meg is tudsz valósítani egy jó csapattal a háttérben.

Vannak vezetői ambícióid.

Alapvetően pozitívan állsz az emberekhez, feladatokhoz.

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Önéletrajz és Motivációs levél

Ne jelentkezz, ha...

  • nincs ügynökségi tapasztalatod
  • nincs legalább 4-5 éves marketing tapasztalatod

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Bokréta u. 33, 1094 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
8:30 - 17:00

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Coaching Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Marketing stratégia készítése
  • Kollégák, alvállalkozók briefelése
  • Munkaszervezés, feladatok kiosztása
  • Belső folyamatok optimalizálása

Technológiák, eszközök

asana Hubspot Slack Facebook Business Manager Google Data Studio Facebook Ads Manager Google Docs Everhour

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 35

Termékünkről

Online marketing szolgáltatások

Online marketing megoldásokat biztosítunk a közösségi média felületek (Facebook, Instagram) menedzsmentjétől a Facebook, Instagram és Google Ads hirdetéseken keresztül a blogbejegyzések és hírlevelek készítéséig. Akár a teljes online marketing stratégia megtervezésében és mindennek a komplex kivitelezésében is segítünk.

Missziónk

Elköteleztük magunkat a szakma igényes és etikus képviselete mellett. Mindig tisztában vagyunk az aktuális piaci trendekkel, és egy lépésre sem maradunk le az élről. Velünk egy egész szakértői csapat dolgozik a márkád sikerén, és gondoskodunk róla, hogy úgy érezd, számunkra a Te céged a legfontosabb. Célunk ezentúl egy szerethető munkahely fenntartása, ahol a csapat minden tagja jól érzi magát.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Eszter
			    									- Senior online marketing expert
A társaság, mert mindenki nyitott és kedves a másikkal, és mindig bátran fordulhatunk egymáshoz segítségért.
Eszter , Senior online marketing expert

Fotó az irodáról

Chiro Marketing - Fotó az irodáról  - Budapest, Bokréta u. 33, 1094 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Rugalmasak vagyunk Etikus marketing Gyorsan dolgozunk A te bizniszed=A mi bizniszünk Komplex marketing megoldások Profi, felkészült csapat Összehangolt marketing Átlátható folyamatok Naprakész tartalmak

Történetünk

  1. 2013.04.22

    A Chiro Marketing Kft. megalapítása

  2. 2014

    Google Partner minősítést értünk el

  3. 2017.11.25

    Elnyertük a Magyar Marketingszövetség Marketing Diamond Awards díját tartalommarketing kategóriában

  4. 2018.11.24

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Az ötletelésekben mindig közösen veszünk részt, hogy mindenki olyan kampányokban vehessen részt, amiben a saját ötlete és lelkesedése is benne van. A továbbképzéseket is mindenki maga választhatja ki.

Kedvenc tárgy az irodában

Chiro Marketing - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Bokréta u. 33, 1094 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Nagy figyelmet fordítunk a kollégák folyamatos képzésére, vannak közös belső képzések is (pl. stresszkezelés), az egyéni fejlesztést pedig a kolléga által választott külső képzésekkel oljduk meg.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Van aki a pálinkát szereti, de a bor mindig jöhet!
Bringa, BKV vagy autó?
Szeretjük a környezetbarát megoldásokat.
Superpower?
Mindent IS megoldunk

Ügyfeleink

Chiro Marketing - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Jó a közlekedés, mindenféle kajálda megtalálható a környéken, az iroda kényelmes és otthonos és van egy motivációs szarvasunk :)

Termékvideó

Chiro Marketing - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Nyitottak vagyunk, türelmesek és segítőkészek és ezt várjuk ez az új kollégáktól is. Sokat ötletelünk együtt, így a kreativitást és a humort is nagyra értékeljük.

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2020 díjazottja

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Chiro Marketing

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!