Szakmai ismeretek

Java vagy Python tapasztalat
Linux
Git

Emberi tulajdonságok

Agilitás Csapajátékos Nyitott a kihívásokra Analitikus gondolkodás Jó problémamegoldó képesség

Állás leírása

Nem foglalkoztál még big dataval és cloud technológiákkal, de minden álmod megismekredni vele? Ha nagyobb rálátást szeretnél világunkra, akkor itt a helyed köztünk. A meglévõ szoftver stack verziónak a támogatásával foglalkozhatsz (CDP, HDP), illetve ennek a maintanance feladataival, ami lehetõséget ad arra, hogy a különbözõ big data komponenseket megismerd és beszállj a fejlesztésükbe.

Ekkor kezdhetsz
Minden héten hétfõn

  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Nem kell papír
vagy
Általános
BSc
vagy
Általános
MSc

Nyelvtudás

Angol
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Budapest, Széchenyi István tér 7, 1051 Hungary

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Juttatások

Étkezés
Gyümölcs Étkezési támogatás Üdítő Reggeli Kávé Ebéd Rágcsa
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP Kártya Masszázs Csapatépítő programok
Utazás
Parkolási támogatás Utazási támogatás
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • cloudera data platfrom maintanance releasek elõállítása
  • system test suite karbantartása
  • komponensek támogatása
  • hot fix releasek kiadása az ügyfelek részére
  • lehetõség apache komponensben contributalni

Technológiák, eszközök

Linux Slack, Jira Java, Scala, Python Jenkins, Git

Így dolgozunk mi

  • daily standup
  • open office
  • lapos szervezeti strúktura
  • emberközpontú managerek
  • flexibilis munkarend
  • home office

Termékünkről

Cloudera Data Platform

Delivering cloud-native machine learning and analytics from the Edge to AI. Unlock the power of any data, running in any cloud, from the Edge to AI, on a 100 percent open-source platform with an enterprise data cloud that’s multi-cloud and hybrid cloud, with the flexibility to perform machine learning and analytics with your data, your way, with no lock-in.

Missziónk

At Cloudera, our culture, our ethos, is centered on our values. We're here not only because we're experts at what we do, but also because we hold these values in common.

We believe that data can make what is impossible today, possible tomorrow. We empower people to transform complex data into clear and actionable insights.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Boglárka Egyed
			    									- Senior Software Engineer

I'm surrounded by great developers whom I can learn every single day. New technologies, new way of thinking. Everyone is key in Cloudera's success.

Boglárka Egyed , Senior Software Engineer

Fotó az irodáról

Cloudera - Fotó az irodáról  - Budapest, Széchenyi István tér 7, 1051 Hungary

Ettől különleges a termékünk

Gépi tanulás Big Data Nyílt forráskód Mesterséges Intelligencia Cloud Computing innovation Hybrid & multi cloud Secured and governed

Történetünk

  1. 2008

    Cloudera was founded in 2008 by three engineers from Google, Yahoo! and Facebook

  2. 2009.03

    Cloudera announced the availability of Cloudera Distribution Including Apache Hadoop.

  3. 2015.09

    Microsoft Azure announced full support of Cloudera Enterprise.

  4. 2015

    Opened our development center in Budapest

  5. 2016

    Cloudera was ranked #5 on the Forbes Cloud 100 list.

  6. 2017.04

    Shares were listed on the New York Stock Exchange under the symbol CLDR.

  7. 2017.09

    Cloudera acquired Fast Forward Labs (FFL).

  8. 2018.10

    Cloudera and Hortonworks announced they would be merging in an all-stock merger of equals.

  9. 2019.01

    The merger completed.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

  • As an open community everyone has an opportunity to share and implement ideas
  • Committees (like fun committee) that employees can join and discuss their ideas

Kedvenc tárgy az irodában

Cloudera - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Széchenyi István tér 7, 1051 Hungary

Így képezzük a kollégákat

  • Cloudera organised meetups
  • Participating in technical conferences in Hungary and abroad
  • English courses
  • Soft skills trainings
  • Business trips abroad

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sör
Bringa, BKV vagy autó?
Mind
Mac vagy PC
A te választásod

Ügyfeleink

Cloudera - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

The office is in the city centre and there are many restaurants, cafes nearby. The VIEW is amazing.

We are all working in open space with many public areas to have fun in. We provide free food and drinks every day, twice a week we have catering, and also we have happy hours in a monthly basis and we always find time to celebrate with our colleagues and organising many other events.

Termékvideó

Cloudera - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Be enthusiastic about new technologies
  • Be open
  • Be the change
  • Eager to learn
  • Don't think about your limits
Attila Turoczy
			    									- Director of Engineering

Sites in Budapest and Szeged are both strategically outstanding constantly contributing to the success of Cloudera with world class development.

Attila Turoczy , Director of Engineering

Itt követhetsz minket

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.
Cloudera

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!