Követelmények

  • Tapasztalat OOP technológiákkal

  • Folyékony angol tudás

  • Türelem a másoknak való segítésben

  • Pozitivitás

  • Önfejlesztésre való nyitottság

Ez egy passzív állás

Ez azt jelenti, hogy a cég nem keres új kollégát aktívan, csak pályázói adatbázisukat növelnék. Előfordulhat, hogy nem fogják rögtön felvenni veled a kapcsolatot jelentkezés után.
Budapest, Nagymező u. 44, 1065 Hungary

Munka leírása

Jelentkezz, ha:

- több év programozói tapasztalatod van

- van elég türelmed és kitartásod a másoknak való segítésben

- hiszel a gyakorlati és projekt-alapú tanítási modellben, valamint érted a különbséget a tanítás és a mentorálás között

- nap mint nap használod a mai technológiákat

- te magad is szeretsz tanulni és fejlődni különböző területeken

Feladatok

  • Diákoknak szóló események facilitálása
  • Személyes mentorálás
  • Vizsgák implementálása és javítása
  • Prezentálás és demok megtartása
  • Diákok fejlődésének követése

Rólad

  • kicsit beteltél a programozással, és inkább emberekkel dolgoznál, átadnád a tudásodat
  • szeretsz új ötleteken gondolkozni és meg is valósítod őket
  • képes vagy mindennap eldönteni, hogy a 100 ebédelős lehetőségből, ma éppen hova mész
  • nem csak a hard-skilljeidre, hanem a soft-skill csomagodra is büszke vagy

Heti munkaidő
40 óra
Flexibilis időbeosztás  - Nem
Törzsidő
09:00 - 17:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Állás részletei

Szerződés típusa
Határozatlan idejű szerződés
Fizetés típusa
Havi fix összeg
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Bónusz
Éves bónusz
Csapat eredményen alapuló bónusz

Még jobb ha...

  • Java

  • Spring framework

Ez hiányozna, ha elmennék a cégtől:

"A kollegáim, akik nem a pénz miatt járnak be dolgozni, hanem hisznek a cég missziójában és szeretik csinálni."

Tompi Mentor

Mit csinálunk

Egy teljesen új programozás-oktatási és karriertervezési módszert hozunk létre.

Hiszünk abban, hogy a kódolás jobbá teheti az emberek életét, ezt a karrierlehetőséget pedig minél több fiatal számára szeretnénk elérhetővé tenni. Ezért indítottuk el gyakorlatiorientált programozó kurzusainkat, amit gondosan kiválasztott, tapasztalt mentoraink segítenek.

És itt jössz te a képbe :)

Mérföldköveink

  • 2014.11.: alapítás
  • 2015.09.: első miskolci évfolyam indítása
  • 2016.04.: első budapesti évfolyam indítása
  • 2016.09.: első krakkói évfolyam indítása - nemzetközi piacra lépés
  • 2017.04.: az első miskolci évfolyam diákjai elhelyezkednek a piacon
  • 2017.05.: 2M EUR befektetés a PortfoLiontól

A munkahelyről

1

Hogyan adunk visszajelzést?
Állandóan, feedback culture a jeligénk!

2

Hány meeting van hetente?
Ahány éves a kapitány :)

3

Fiú/lány arány
70-30

Avokádó is van!
video

Kétszavasok

1

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Is-is

2

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa!

3

Hobbi?
Bicó, társas, falmászás

Több, mint 15 éve dolgozom programozóként, és mindig azokat a részeit szerettem legjobban a munkámnak, amikor emberekkel és tudásátadással foglalkoztam. A Codecoolnál ezt nap mint nap gyakorolhatom.

Miklós Beöthy mentor

Címkék

Oktatás Tech Információs Technológia (IT) Mentorálás Vidámság Java Adatbázis Nemzetközi No dresscode Agile Irodai jóga Tréninglehetőség Társasjáték klub Nyitottak vagyunk C#

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.