slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
ComnicaBudapest, Fehérvári út 99, 1119 Magyarország

Digital Marketing Manager

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

We are looking for a Digital Marketing Manager to support our expanding global marketing activity. If you have a creative mindset that can be switched easily to analytical mode,have a solid experience in copywriting both in English and Hungarian and know what digital marketing is about in 2020, then we are dreaming about you. As an expert you will be responsible for a great deal of exciting tasks.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9 - 17

Feladatok

B2B content creation: research and draft texts
Coordinate eDM activities and campaigns
Manage social channels, handle weekly content plan
Manage production of digital and print materials
Follow-up the activity of suppliers

Technológiák, eszközök

Slack |Google Analytics |Mailchimp |Jira / Confluence |FB, LinkedIn, Instagram

Szakmai ismeretek

  • Track of work in B2B and/or IT3 / 5
  • Content/digital marketing4 / 5
  • Google Analytics and Mailchimp3 / 5
  • Proficiency in written English5 / 5

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudományBA diploma
KözgazdaságBA diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint
vagy
MagyarTárgyalóképes szint

Tiszta kommunikáció |Jó íráskészség |Okos |Kreatív és analitikus gondolkodásmód |Strong bias for action

Így dolgozunk mi

Az ideális jelentkező

  • Open minded
  • Curious
  • Precise
  • Reliable
  • Has a sense of humor
  • Creative
  • Ability to work independently
  • Ready to learn
  • Good in research

Working in the Social Space

Comnica in the space

Comnica in Nevada

Comnica around the world

  • 2001-05Elindul az UHU-Linux, az első magyar Linux disztribúció fejlesztése
  • 2004-05Egyedi fejlesztéseket vállalunk, az egyik a Calgo call center software 1.0-ás verziója
  • 2008-02A Calgo kb. 10 ügyfelet számlál, telco szolgáltatások babysteps, megalakul az UHU Systems Kft.
  • 2011-06Az első nagyvállalati ügyfél megérkezik és rájövünk, hogy a contact center technológia jó irány
  • 2014-02A Calgo fejlesztését és a VoIP szolgáltatást állítjuk fókuszba, minden más tevékenységet levágunk
  • 2015-01From scratch elkezdjük újraírni a Calgot, hogy a modern piaci igényeknek meg tudjunk felelni
  • 2015-02Megnyerjük életünk telco tenderét, 44 országban szolgáltatunk
  • 2018-07A piaci terjeszkedés még nagyobb lendületet vesz, és felfrissül a brand. Az új nevünk : Comnica Kft.
  • 2020A pandémia alatt is talpon maradtunk!
  • 2023Csapatunk bővül, lehet, hogy épp veled?

Ettől különleges a termékünk

Nyitottak vagyunk |Linux |Telekommunikáció |Sokszínű |Innovatív |40+ ország; 18 iparág |300M perc hangforgalom/év |30M operátori perc/év |100+ IC partner; 200+ ügyfél

Termékünkről

Ügyfélazonosítási és contact center szolgáltatások

Ügyfélkapcsolati megoldásokat fejlesztünk cégeknek, akik szeretnének párbeszédet kezdeményezni közönségükkel. Digitális ügyfélazonosítási rendszerünket a banki, biztosítási piac elvárásainak megfelelően alakítottuk ki, call center szolgáltatásainkat tucatnyi iparágban használják. 22 éve vagyunk szereplői a nemzetközi telekommunikációs piacnak, itthon a fintech megoldások a legnagyobb erősségeink.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Hibrid munkavégzés

Az élet nálunk

Megbecsüljük egymást

Csütörtökönként közösen reggelizünk.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ha nem ügyfelezel, akkor ahogy jólesik
Csúszás vagy túlóra?
Tervezett csúszás
Sör, bor vagy tömény?
Is

Így képezzük a kollégákat

  • Egységes keretösszeg képzésre, konferenciára
  • Heti 1,5 óra angol tanulási lehetőség
  • Évi 5 nap tanulmányi szabadság
  • Soft skill tréningek
  • Belső tudásmegosztó előadások

  • Rendszeres egyéni és csoportos visszajelző beszélgetések
  • A mindenkit érintő döntések javaslat formájában kerülnek az alkalmazottak elé, amiről bárki elmondhatja a véleményét

Sok szempontot vettünk figyelembe az új irodánk kiválasztásakor, ahova áprilisban költöztünk be, és elégedettek vagyunk vele :) Szeretjük, mert szép világos, van egy nagy közös terünk amerikai konyhával, ami a céges reggeliknek, a közös ebédeléseknek, vagy éppen az össznépi gyűléseknek, az évfordulós kollégák köszöntésének is teret ad. Óriási teraszunkat egy hamburgerezős bulival avattuk fel.

Mi hiányozna, ha elmennék

Az űrhajónk legénysége és a fénysebesség.

Űrhajósunk

Az ambiciózus álmok vezetője

  • lelkesedésből dolgozik
  • szabálykövető, de mégsem
  • csapatjátékos, de tud önállóan dolgozni
  • nagyon okos
  • Tabbal indentál
  • bicskával és laptoppal bármit megold
Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos