Szakmai ismeretek

Kommunikációs készségek
Problémamegoldás
Adminisztrációs készség
Hatékonyság
türelem

Emberi tulajdonságok

Önálló Rugalmas Konstruktív

Állás leírása

Fiatalos, pörgős és rugalmas csapat tagja lehetsz. Változatos probléma megoldás, nevező versenyzőkkel folyamatos kapcsolattartás. Külföldi versenyekre is mehetsz a csapattal és az olasz nyelvtudásod állandó használat alatt lesz! Ingyen kapsz tőlünk havi fitness bérletet, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz. Az önéletrajzodon kérjük tüntesd fel a béreigényed, illetve csatolj a jelentkezéshez egy olasz nyelvű motivációs levelet.

Végzettség

Egyéb
BA diploma

Nyelvtudás

Olasz
Kiváló kommunikáció szóban és írásban is

Iroda cím

Debrecen, Gizella u., 4030 Hungary

Munkaidő

Törzsidő
9 - 17:00
Ekkor kezdhetsz
holnaptól

Juttatások

  • Sportolási támogatás

Feladatok

  • Beérkező emailekre történő válaszolás
  • Facebook,Insta üzenetekre & kommentekre válaszolás
  • Nevezések kezelése
  • Számlák kiállítása
  • Versenyszervezéssel kapcsolatos ad-hoc feladatok

Technológiák, eszközök

MS Office

Termékünkről

Futóverseny rendezés

Felfújható Akadály Futóversenyek rendezése Magyarországon, Olaszországban és Európában

Missziónk

Crazy5K egy szórakoztató futó akadályverseny, amely lehetővé teszi, hogy újra gyereknek érezd magad! A 10 óriási felfújható akadály egy 5 km hosszú pályán van elhelyezve. Ha eleged van a monoton futásból, ez egy remek alkalom, hogy új lendületet szerezz! Családokkal, barátokkal, gyermekkel, de akár kollégákkal is jó szórakozásra van lehetőséged!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Botond
			    									- Event Operations Manager
A légkör és a munkatársak :)
Botond , Event Operations Manager

Fotó az irodáról

CRAZY5K - Fotó az irodáról

Ettől különleges a termékünk

Egyedülálló futóverseny Szórakozás felsőfokon Mindenkit várunk

Történetünk

  1. 2016.12.01

    Cég alapítás

  2. 2017.10.01

    Első külföldi versenyünk

  3. 2019

    Új versenyek bevezetése

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Mindenkinek a véleménye számít, célunk, hogy jól érezzék magukat a résztvevők és visszatérjenek hozzánk évről évre valamelyik futóversenyükön. Az ötletek megosztását nem kötjük keretek közé, ha ihleted van oszd meg!

Kedvenc tárgy az irodában

CRAZY5K - Kedvenc tárgy az irodában

Így képezzük a kollégákat

Jelenleg önfejlesztőek vagyunk és tanulunk az eddigi tapasztalatainkból. Fiatal még a cég, így folyamatosan fejlődünk együtt.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Átlag életkor?
29
Légkondi vagy ablak?
Ablak

Ügyfeleink

CRAZY5K - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az iroda nagyon világos és open office-ban ülünk mindannyian, így a hangulat is mindig jó. :) Az iroda mellett van egy edzőterem, így munka után könnyen be lehet iktatni a mozgást is.

Termékvideó

CRAZY5K - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Türelem

Csapatjáték

Motiváció

Pontosság

Itt követhetsz minket

CRAZY5K

A hely, ahol szívesen dolgoznék

Nincs nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a csapatot! A feliratkozással a jövőben értesítést kaphatsz a választott cég aktuális nyitott pozícióiról.