slide image 1
delaware HungaryBudapest, Czuczor u. 2, 1093 Magyarország

Microsoft Dynamics Consultant

Senior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Technikai leadként tudod, hogyan kell ütemezni a projekteket és ezeket egyértelműen kommunikálod a hazai és nemzetközi stakeholderek felé. Aktív részese vagy az architektúra fejlesztésének és a dizájn megalkotásának. Részt veszel a folyamat összes lépésében: pl tesztelés, debugging, vagy dokumentáció. Önállóan és csapatban is profin megállod a helyed, és a coaching se áll távol tőled.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09.00 - 17.00

Feladatok

CRM development és dizájn
testing, debugging és dokumentáció
stakeholder management
training és coaching

Technológiák, eszközök

Git |Microsoft Teams |CMS és CRM rendszer |Dynamics 365 |ERP

Szakmai ismeretek

  • Microsoft Dynamics CRM4 / 5
  • ERP development és dizájn4 / 5
  • HTML, CSS, XML, JavaScript,4 / 5
  • C#, .NET, MVC, WCF, MsSQL4 / 5
  • Scrum4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Kiváló kommunikáció |Szeret csapatban dolgozni |Szeret tanulni |A technológia szerelmese |5-8 év szakmai tapasztalat

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 45

Leendő csapatod képekben

Így dolgozunk mi

Egy lapos hierachiájú, rugalmas, fiatalos, laza csapat vagyunk. Lételemünk a modern technológiák és önmagunk fejlesztése. Sokat dolgozunk a nemzetközi kollégáinkkal, de egyre nagyobb teret nyernek a magyar projektjeink is. A vállalati értékeink, mint csapatszellem, tisztelet, törődés, vállalkozói szemlélet és elhivatottság mind a munkánkban, mind az egymáshoz fűződő viszonyunkban megjelenik.

Mit fogsz tanulni

Nálunk rengeteg lehetőséged lesz tanulni. Mivel az IT az egy örökké is igen dinamikusan fejlődő terület, így nagyon fontosnak tartjuk, hogy mi is fejlődjünk a technológiákkal és ehhez minden szükséges eszközt, legyen szó vizsgák letételéről, konferenciákról, belső vagy online oktatásról, megadunk a csapatainknak.

Az ideális jelentkező

Legyél szerelmese a technológiáknak és legyél up to date velük kapcsolatban. Ne félj kezdeményezni, mi maximálisan értékeljük a proaktivitást. Ügyfelekkel dolgozunk, ezért fontos számunkra, hogy jól tudj kommunikálni és tudd helyén kezelni a különböző stakeholdereket. Alapkövünk a vállalkozói szemléltet, de a csapatszellem is: így mind az önállóság, mind a csapatjátékosság fontos számunkra.

Céges utak
Home Office
Távmunka
COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Online Onboarding
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office
Ezek vagyunk mi!

  • 1981A delaware a Bekaert, Andersen and Deloitte részeként alapult meg.
  • 2003Az Andersen/Deloitte-tól való vezetői kivásárlás útján független partnerként megalapult a delaware.
  • 2005Megkezdtük a földrajzi terjeszkedést és megnyitottuk irodáinkat Kínában és az USA-ban.
  • 2015Létrehoztuk a delaware Hungary hazai entitását.
  • 2016Megkezdődött a valós munka, először az IT infrastruktúra, majd a Digital csapat létrehozásával.
  • 2018Egy SAP tanácsadói csapattal bővült a delaware Hungary.
  • 20193 csapattal és több, mint 30 fővel dolgozunk a nemzetközi és a hazai piacon. Glokálisak lettünk.

Ettől különleges a termékünk

Teljeskörű tanácsadás |Glokális piacismeret |Globális jelenlét |Intelligens megoldások |Versenyelőny elősegítése |Zöldmezős beruházások |End to end bevezetések |Egyedi fejlesztések |SAP és Microsoft szakértelem

Termékünkről

IT Tanácsadás

A delaware egy gyorsan növekvő globális vállalatként innovatív megoldásokat és szolgáltatásokat kínál azon szervezetek számára, akik zászlójukra tűzték a fenntartható versenyelőny elérését.

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát
Környezettudatos
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség
Utazási lehetőség
Egészségtudatos

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Nálunk rugalmasság van.
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak lazán.
Sör, bor vagy tömény?
Kell választani?

Mint ICT tanácsadó cég, fontos számunkra, hogy a legmodernebb technológiák terén is folyamatosan frissen tartsuk a tudásunkat, így az egyéni fejlődés is állandó prioritást élvez. Nincsenek határok.

Minden kollégánk partner is egyben vállalatunk kialakításában. Ezért elhivatottan támogatjuk a kreativitást és a vállalkozói szellemet, hogy azzal is erősítsük ügyfeleinket, magunkat és a delaware-t.

Imádjuk az irodát. Központi elhelyezkedése miatt szinte bárhonnan könnyen meg lehet közelíteni és akár egy kávéra vagy egy jó ebédre akarunk kiruccanni nap közben, rengeteg lehetőség közül választhatunk. A Studium Irodaház 7. emeletén úgy érezhetjük, hogy miénk a világ: hatalmas teraszunkról gyönyörű kilátás nyílik a Dunára és a Gellért-hegyre.

Az emberközpontúságtól kezdve, a szuper csapaton át, a munka változatosságáig minden hiányozna. A delaware előtt nem hittem volna, hogy így is lehet.

Kata

#care #respect #teamspirit #entrepreneurship #commitment
Csapatvideó

Csapatvideó

MOBIL Zalaegerszeg 2019