Követelmények

  • angol szóban és írásban

  • jó munkabíró képességgel rendelkezel

  • technológiai érdeklődés

  • precíz vagy a munkavégzésben

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Budapest, Kacsa u. 15, 1027 Hungary

Munka leírása

A feladataid a következők lesznek

  • részvétel media, online- és social kampányok, maintenance feladatok kivitelezésében
  • segítségnyújtás a projektben közreműködő account kollégák számára
  • a projektekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Feladatok

  • online- és social kampányok kivitelezése
  • projekt adminisztráció

Kizáró okok

  • nincsen aktív hallgatói jogviszonyod
  • nem tudsz legalább 30 órát dolgozni egy héten
  • nem bírod az időnyomást
  • nem akarsz nagy ügyfeleknek, érdekes kampányokat létrehozni
  • nem tudsz határidőre dolgozni

Heti munkaidő
30 óra
Flexibilis időbeosztás  - Igen
Törzsidő
09:00 - 18:00
Home office  - Megbeszélés szerint

Rólad

Jelentkezz, ha aktív hallgató jogviszonnyal rendelkezel, heti legalább 30-32 órát tudsz dolgozni, pörgős vagy, strukturált, jól tudsz embereket koordinálni és zsonglőrködni sokszor szűkös erőforrásokkal.

Állás részletei

Szerződés típusa
Szerződés szerint
Fizetés típusa
Teljesítmény alapú kompenzáció
Bruttó fizetéssáv
Nincs megadva
Béren kívüli juttatások
Céges telefon
Céges laptop
Képzési hozzájárulás

Mit fogsz tanulni

  • ügyfélkezelés
  • projekt menedzsment
  • erőforrás koordináció
  • kitartás & türelem ;)
  • #nincslehetetlenhatáridő

Mit csinálunk

A Dentsu Aegis Network a világ egyik legdinamikusabban fejlődő kommunikációs ügynökségi hálózata. Magyarországon hozzánk tartozik a Carat, az iProspect, az Isobar Budapest a Posterscope és a Vizeum. Szolgáltatásaink a stratégiaalkotástól kezdve a digitális kreatívok kivitelezésén át, a médiatervezésig és vásárlásig, a teljes körű márkamenedzsmentig és piacelemzésig terjednek.

Jöhetsz bringával is dolgozni...

Mikor jelentkezz?

Aktív hallgató jogviszonyod van, legalább 30 órát tudsz dolgozni egy héten.

Érdekel a reklám és média világa, itt az alkalom, hogy kipróbáld magad nálunk ügyfélkapcsolati (account) területen! Első kézből szerezhetsz tapasztalatokat arról, hogyan jön létre egy kampány – a megbízástól kezdve a tervezésen át az eszközök megvalósításáig. Tapasztalt munkatársaktól, inspiráló környezetben tanulhatsz a szakmáról.

video

A csapat

Az account csapat felelős az ügyfelekkel való kapcsolattartásért, a belső (és sokszor külső) erőforrások koordinálásáért - sok kreatív (grafikus, szövegíró és egyéb alvállalkozók) munkájának menedzseléséért.

Jó hangulat, sok céges és cégen kívüli program - a részletekért nézd meg Bálint gyakornoki videóját!

Nézz be hozzánk!

Csapatépítünk - nyáron

Dolgos mindennap

Büszkeségfal

Munka közben is az erő lehet veled...

Csapatépítünk - télen
video

Tárgyaljunk!

Az ötletelés fontos fázis

A munkahelyről

1

Emberek száma/iroda
Év irodája nyertes környezet, 140+ fő.

2

Átlag életkor
26

3

Van ebédszünet?
Rugalmas munkaidő...

video

Sales meeting?

Recepció

Még keresed az álomállásod?

Segítünk megtalálni.