Szakmai ismeretek

Angular/Vue/React
React Native
HTML&CSS
REST API
CI&CD

Emberi tulajdonságok

Pontosság, precizitás Kreativitás, új ötletek Jó problémamegoldó képesség Csapajátékosság

Állás leírása

Jófej, összeszokott csapat frontend fejlesztőt keres! 🙂

❓ Mit fogunk együtt csinálni?
- olyan felületeket, amit nagyon sokan ismernek és használnak

❓ Miért a developio?
- 2 éve kezdtük, jó úton haladunk
- változatos kisebb-nagyobb projektek (startup, KKV, multi)
- 3-5 fős csapatban fogsz dolgozni

❓Mekkora tapasztalat szükséges?
- 2-3 év, de jelentkezz bátran bármennyi tapasztalattal, kitalálunk valami megoldást 😉

Ekkor kezdhetsz
holnaptól

Az ideális jelentkező

- szabadúszóként jól jönne új munka és hosszú távra tervezel az új ügyféllel
- alkalmazott szeretnél lenni

Az ideális jelentkező az egyszerű megoldások híve, mer véleményt mondani, kíváncsi és csapatjátékos.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
400 000 — 650 000 HUF
bérezés tapasztalattól függően

Juttatások

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok

  • Jelentkezés nyelve: magyar
  • Jelentkezés nyelve: angol
  • Önéletrajz
  • LinkedIn
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Alapszint

Iroda cím

Budapest, Szőnyi út 21, 1142 Magyarország

Munkaidő

Rugalmas
Heti munkaidő
40 óra/hét

Feladatok

  • Webes alkalmazások felületének elkészítése, karbantartása
  • Mobil appok fejlesztése, karbantartása frontend oldalon
  • Ha van kedved hozzá, juniorok mentorálása

Technológiák, eszközök

Slack Jira Gsuite Git GitLab

Így dolgozunk mi

Feladatok tervezése és kiosztása Jira Softwareben, minden egyéb a slacken történik :)

A Developio főleg egyedi fejlesztésekben és tanácsadásban utazik

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 34
6-10 fő
25 - 34

Termékünkről

Digitalizáció, digitális fejlődés fájdalom nélkül.

Főleg egyedi fejlesztésekben és tanácsadásban utazunk:

  • komplex egyedi webáruházak
  • egyedi mobil- és webes alkalmazások
  • szoftverfejlesztési tanácsadás nagyobb vállalatoknak

Missziónk

Segítünk a vállalkozások digitalizációjában, digitális fejlődésében, fájdalom nélkül.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Attila
			    									- fejlesztő

A fiatalos, jókedvű csapat, a nyugodt munkakörnyezet, és a rugalmas, segítő vezetői hozzáállás. Ezen kívül a hangulat, és a támogatás hiányozna.

Attila , fejlesztő

Fotó az irodáról

developio - Fotó az irodáról  - Budapest, Szőnyi út 21, 1142 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Szoftverfejlesztés Agilis Android iOS Tanácsadás ügyfél barát Csapat UX/UI Webshop

Történetünk

  1. 2018.11

    elindul a developio, szabadúszás helyett innentől profibb, vállalati formában folytatjuk

  2. 2019.08

    már vannak olyan fejlesztéseink, amivel biztosan találkoztál Te is

  3. 2020.08

    egyre komolyabb projektjeink vannak

  4. 2021.03

    uhh, már 2021 március van... mikor csatlakozol hozzánk?

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Slack-en, telefonon, emailben vagy személyesen az irodában bármikor, tényleg bármikor.

Kedvenc tárgy az irodában

developio - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Szőnyi út 21, 1142 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

A cég jegyzett tőkéjéből először hwsw mobile! jegyeket vettünk. Jó dolgokat hallottunk, köszönjük!

Kétszavasok

Mac vagy PC
többnyire Mac, neked?
Átlag életkor?
31
Ebéd?
közösen, amikor az irodában vagyunk...

Ügyfeleink

developio - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Alapvetően bárhonnan dolgozhatunk, de szeretünk itt összegyűlni.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Ha halad a munka, akkor szeretünk viccelődni egymással, ehhez csatlakozhatsz Te is.

Itt követhetsz minket