slide image 1
DGITAL Labs Kft.Budapest, Kőér u. 2/A, 1103 Magyarország

Backend Fejlesztő

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő

Egy csapatban fogsz dolgozni fejlesztőkkel, tervezőkkel, üzleti elemzőkkel. Felhő alapú vagy on-premise web applikációk fejlszetését, tesztelését és élesítést fogod végezni, a fejlesztési módszertant, a vállalati standardokat és a SOLID irányelveket követve.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar, angol,
Önéletrajz
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő10 - 16

Feladatok

ASP.NET MVC / WebAPI applikációk fejlesztése
Fejlett kódolási technikák használata a teljes mértékben tesztelhető kód előállításához.
Automatizált egységteszt esetek és tesztadatok létrehozása
Élvonalbeli megoldások kutatása és fejlesztése
Együttműködés a csapattagokkal (csoportvezető, frontend fejlesztők, stb)

Technológiák, eszközök

ASP.NET MVC |Git, Slack, Jira |HTTP |SOAP, REST |WebAPI, Web Forms |.NET, C#, JavaScript |PCI DSS

Szakmai ismeretek

  • .NET, C #5 / 5
  • RDBMS, SQL lekérdezések3 / 5
  • ASP.NET / WebAPI / Javascript4 / 5
  • SOAP, Rest4 / 5
  • HTTP5 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Csapatjátékos |Proaktív |Jó kommunikációs készség |Önálló |Megbízható

Ne jelentkezz, ha...

nincs leglább 3 év webfejlesztői tapasztalatod (.NET, C#)
nem beszélsz angolul vagy spanyolul

Céges utak
COVID-19 megoldás: Videós interjú
COVID-19 megoldás: Ideiglenes Home Office

Történetünk

  • 2015-06Cégalapítás
  • 2015-10First go-live
  • 2017-04JetSMART

Ettől különleges a termékünk

Letisztult megoldások |Online repjegy foglalási motor |Szolgáltatások integrációja

Termékünkről

Szoftverfejlesztés, üzemeltetés és tanácsadás

DGITAL Labs egy e-kereskedelemre szakosodott informatikai vállalat, mely egyedi és magas szintű technikai tudással rendelkezik. Nagy teherbírású online kereskedelmi megoldásokat és felhő alapú szolgáltatásokat kínálunk, mint egyedi szoftverek fejlesztése, infrastruktúra tervezés és 24/7 üzemeltetés.

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos
Home Office lehetőség
Utazási lehetőség

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak papucs ne!
Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben.
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Fejlesztőink minden évben részt vesznek legalább egy - online vagy offline - továbbképzésen.

A kollégák bármikor elmondhatják/elküldhetik ötleteiket, javaslataikat.

  • jó a közlekedés
  • világos
  • van légkondi
  • mindenki együtt ül
  • kávé és tea a konyhában

Mi hiányozna, ha elmennék

A társaság. Az izgalmas feladatok.

Anonim

fejlesztő

Humor, széles látókör, kreativitás

Így éltük meg... (COVID-19)

Mindenki otthonról.