Szakmai ismeretek

HTTP
SOAP, Rest
.NET, C #
RDBMS, SQL lekérdezések
ASP.NET / WebAPI / Javascript

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Proaktív Jó kommunikációs készség Önálló Megbízható

Állás leírása

Egy csapatban fogsz dolgozni fejlesztőkkel, tervezőkkel, üzleti elemzőkkel. Felhő alapú vagy on-premise web applikációk fejlszetését, tesztelését és élesítést fogod végezni, a fejlesztési módszertant, a vállalati standardokat és a SOLID irányelveket követve.

Ekkor kezdhetsz
Holnaptól.

Fizetési sáv

Bérezés tapasztalattól függően, megegyezés szerint

Juttatások

Étkezés
Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

  • Jelentkezés nyelve: magyar, angol
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Ne jelentkezz, ha...

  • nincs leglább 3 év webfejlesztői tapasztalatod (.NET, C#)
  • nem beszélsz angolul vagy spanyolul

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol
Társalgási szint
Így éltük meg... (COVID-19)

Mindenki otthonról.

Iroda cím

Budapest, Kőér u. 2/A, 1103 Magyarország

Heti munkaidő
40 óra/hét
Munkaidő
10 - 16

Feladatok

  • ASP.NET MVC / WebAPI applikációk fejlesztése
  • Fejlett kódolási technikák használata a teljes mértékben tesztelhető kód előállításához.
  • Automatizált egységteszt esetek és tesztadatok létrehozása
  • Élvonalbeli megoldások kutatása és fejlesztése
  • Együttműködés a csapattagokkal (csoportvezető, frontend fejlesztők, stb)

Technológiák, eszközök

ASP.NET MVC Git, Slack, Jira HTTP SOAP, REST WebAPI, Web Forms .NET, C#, JavaScript PCI DSS

Termékünkről

Szoftverfejlesztés, üzemeltetés és tanácsadás

DGITAL Labs egy e-kereskedelemre szakosodott informatikai vállalat, mely egyedi és magas szintű technikai tudással rendelkezik. Nagy teherbírású online kereskedelmi megoldásokat és felhő alapú szolgáltatásokat kínálunk, mint egyedi szoftverek fejlesztése, infrastruktúra tervezés és 24/7 üzemeltetés.

Missziónk

Saját fejlesztésú online foglalási rendszerünk kiküszöböli a piacon elérhető termékek különböző gyengeségeit, mint például a magas ár, a lassú piacrakerülés, bonyolultság, nehézkes üzemeltetés és elavult technológia. Úgy terveztük, hogy megfeleljen az e-kereskedelemi szektor kihívásainak, miközben folyamatosan kiemelkedő teljesítményt nyújt a változó tranzakciószámok ellenére is.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anonim
			    									- fejlesztő

A társaság. Az izgalmas feladatok.

Anonim , fejlesztő

Fotó az irodáról

DGITAL Labs Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Kőér u. 2/A, 1103 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Letisztult megoldások Online repjegy foglalási motor Szolgáltatások integrációja

Történetünk

  1. 2015.06

    Cégalapítás

  2. 2015.10

    First go-live

  3. 2017.04

    JetSMART

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A kollégák bármikor elmondhatják/elküldhetik ötleteiket, javaslataikat.

Kedvenc tárgy az irodában

DGITAL Labs Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Kőér u. 2/A, 1103 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Fejlesztőink minden évben részt vesznek legalább egy - online vagy offline - továbbképzésen.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak papucs ne!
Sör, bor vagy tömény?
Ebben a sorrendben.
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Ügyfeleink

DGITAL Labs Kft. - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

  • jó a közlekedés
  • világos
  • van légkondi
  • mindenki együtt ül
  • kávé és tea a konyhában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Humor, széles látókör, kreativitás

Itt követhetsz minket